Prekių katalogas

"Mamas & Papas Baby Bud" - maitinimo kėdutė, maitinimo padas | Pebble Grey

 • "Mamas & Papas Baby Bud" - maitinimo kėdutė, maitinimo padas | Pebble Grey

  Kodas: 15937
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  mamas&papas
 •  

  "Mamas&Papas Baby Bud" - maitinimo kėdutė 2in1

  Moderni, revoliucinė "Baby Bud" maitinimo kėdutė madingų ir universalių spalvų. Dėl kėdutės 2in1 ją galima pastatyti ant grindų arba pritvirtinti prie kėdės ir naudoti kaip maitinimo kėdutę. Lengvai naudojama, saugi 3 pakopų maitinimo kėdutė, idealiai tinkanti mokytis sėdėti ir savarankiškai valgyti. Puikiai pritaikyta prie kūdikio ūgio ir svorio. Baby Bud galima pritvirtinti prie bet kurios kėdės, ji labai funkcionali ir užima labai mažai vietos. Ji taip pat tinka kelionėms.

   

  Savybės  Kėdutė auga kartu su jūsų vaiku

  "Baby Bud" kėdutė skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų (iki maždaug 15 kg svorio) Ją galima naudoti trimis etapais: -Nuo maždaug 6 mėnesių amžiaus - ji tarnauja kaip patogi sėdynė vaikui, kuris moka savarankiškai ir stabiliai sėdėti -nuo 12 mėnesių amžiaus - nuėmus padėklą - mažylis galės sėdėti šeimos stalui tinkamame aukštyje ir dalyvauti valgyme -nuo 18 mėnesių amžiaus - nuėmus minkštą spalvotą įdėklą - kėdutė puikiai tiks vyresniems vaikams.


  Nuimamas padėklas

  Trimis padėtimis reguliuojamas padėklas ne tik užtikrina papildomą patogumą valgant maistą, bet jį taip pat lengva valyti.


  Minkštas įdėklas

  Minkštas, patogus spalvotas įdėklas padidina jūsų vaiko komfortą ir gali būti lengvai išimamas, taip pritaikant kėdutę tiek jaunesniems, tiek vyresniems vaikams.


  Lengvas kėdutės tvirtinimas

  "Baby Bud" galima lengvai pritvirtinti prie bet kurios kėdės naudojant kartu su kėde pridedamus dirželius. Tai leidžia vaikui mėgautis maistu prie šeimos stalo.


  Lengvas valymas

  Kėdutė, padėklas ir įdėklas pagaminti iš lengvai valomų medžiagų. Užtenka drėgnos šluostės, ir kėdutė atrodys kaip nauja.

  Specifikacija

  Svoris:

  1,6 kg

  Matmenys:

  31 x 36,5 x 32 cm

  Vaiko amžius:

  nuo 6 mėnesių iki 3 metų

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija