Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Coral 360" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-12 kg | BLK Essential Green

 • "Maxi-Cosi Coral 360" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-12 kg | BLK Essential Green

  Kodas: 16858
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Žalia
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  Maxi Cosi Coral 360 - pasukama automobilinė kėdutė ~0-12kg

  "Maxi Cosi Coral 360" yra nuostabios modulinės konstrukcijos automobilinė kėdutė, kad galėtumėte suderinti saugią kelionę ir itin patogų vaiko vežimą. Pati kėdutė sveria tik 1,7 kg ir užtikrina didelį komfortą bei saugumą. Stabili galvos atrama, 3 taškų saugos diržų tvirtinimas ir amortizacija dėl elastingų medžiagų - tai tik keletas šio naujoviško "Maxi Cosi" gaminio privalumų. Uždėjus kėdutę ant "FamilyFix 360" pasukamo pagrindo, pasukite kėdutę į save, kad paruoštumėte vaiką kelionei be nereikalingo lankstymosi. Su šiuo naujovišku aukščiausios kokybės "Maxi Cosi" gaminiu įgausite patogumo, saugumo ir sutaupysite laiko - dalykų, kurie yra neįkainojami sudėtingu tėvystės laikotarpiu.  

  Bazė FamiliFix 360 nėra šio pasiūlymo dalis.

  Į komplektą įeina:
  • Automobilinė kėdutė "Coral 360",
  • Sumažinimo įdėklas

  Savybės  Modulinė konstrukcija

  Dėl unikalios "Maxi Cosi Coral 360" konstrukcijos galima atskirti nešioklę nuo kėdutės korpuso, toks sprendimas yra unikalus, lengvas ir patogus būdas vežti vaiką. 


  Pasukimas

  Tam, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti "Maxi Cosi Coral 360" privalumus, kėdutę reikia pritvirtinti prie pasukamo pagrindo "FamilyFix 360". Šis sprendimas užtikrina maksimalų patogumą tvirtinant keleivį kelionės metu.


  Lengva nešioklė

  Išskirtinis "Maxi Cosi" pasiūlymas - tai ne tik automobilinė kėdutė, bet ir ergonomiška nešioklė. Lengvų ir patvarių medžiagų naudojimas lemia itin lengvą nešioklę. Nedidelis svoris leis naudoti "Coral 360" vaikščiojant, einant į parduotuvę ir užsiimant kita kasdiene veikla.

   


  Apsauga nuo saulės

  Sulankstomas stogelis su UV filtru apsaugos jūsų mažąjį keleivį nuo pavojingų nudegimo saulėje pasekmių. UV50+ filtras yra aukščiausio lygio apsauga, blokuojanti 97,5 – 98 % ultravioletinių spindulių.


  Atitinka "i-Size" reikalavimus

  "Coral 360" automobilinės kėdutės konstrukcija sukurta taip, kad atitiktų visas "i-Size" standarto rekomendacijas. Todėl nusprendę įsigyti "Maxi Cosi" kėdutę mažyliui, galite būti tikri, kad ji puikiai atitiks jūsų vaiko ūgį.


  Ergonomiška rankena

  Kėdutės lanksčios rankenos leidžia patogiai nešioti vaiką.


  Šoninės apsaugos sistema

  Lanksčių ir tvirtų medžiagų naudojimas leidžia sumažinti jėgą, nukreiptą į vaiką pavojingo šoninio susidūrimo metu.


  Įdėklas patiems mažiausiems

  Pirmieji gyvenimo mėnesiai reikalauja ypatingos galvos ir kaklo apsaugos. Suformuotas įdėklas leis pakeisti kėdutės vidų ir pritaikyti ją jauniausiems naudotojams.

  .

  Specifikacija

  Kėdutės su apvalkalu svoris:

  3,55 kg

  Nėšioklės su įdėklu svoris:

  1,95 kg

  40-75 cm

  Svorio grupė:

  0 (nuo 0 iki 12 kg)

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija