Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Emerald i-Size" automobilinė kėdutė ~0-25 kg | Authentic Graphite

 • "Maxi-Cosi Emerald i-Size" automobilinė kėdutė ~0-25 kg | Authentic Graphite

  Kodas: 12720
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip

 • "Maxi Cosi Emerald i-Size" automobilinė kėdutė ~0-25 kg

  "Maxi Cosi Emerald" - tai automobilinė kėdutė, kuri dėl savo neįprastos konstrukcijos taps patogia jūsų vaiko palydove net septynerius metus. Dėl tinkamo pasvirimo ir kėdutės profilio galima patogiai keliauti priešinga kryptimi net iki 4 metų amžiaus. Modelis "Emerald" sukurtas remiantis naujausiais "i-Size" standartais, todėl galite būti tikri dėl tinkamos vaiko galvos ir kaklo apsaugos.

  Dėl ilgametės patirties naudojant patikrintas saugos sistemas "Maxi Cosi" automobilinės kėdutės yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

  Į komplektą įeina:

  • Autokėdutė,

  • Isofix bazė.

   

  Savybės

   

  I-Size atitikimas

  "Maxi-Cosi Emerald" sukurta pagal naujausią i-Size standartą, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas kėdutės pritaikymui pagal vaiko ūgį ir jautrios mažojo keleivio galvos bei kaklo apsaugai.

   
   

  Kėdutė pasukta nugara į priekį iki 4 metų amžiaus

  Kėdutė, pasukta nugara į priekį, smarkiai padidina saugumo lygį, ypač priekinio susidūrimo metu. Ergonomiška "Emerald" konstrukcija leidžia patogiai važiuoti atbulai atsukta kėdute iki 4 metų amžiaus. Kai keleiviui nebepatogu (ne anksčiau nei jam sukaks 15 mėnesių ir 76 cm ūgio), galite pakeisti kėdutės kryptį, kad mažasis tyrinėtojas galėtų patogiai važiuoti atsisukęs į priekį iki 7 metų amžiaus.

  Visada idealus aukštis

  Susidūrimo metu jautri vaiko galva ir kaklas yra ypač pažeidžiami. Neribotai reguliuodami galvos atramą galite apsaugoti savo keleivį nuo nemalonių susidūrimo pasekmių.

  Penkių taškų saugos diržai

  Penki atramos taškai užtikrina tolygų vaiką veikiančių jėgų pasiskirstymą priekinio susidūrimo atveju. Be to, šio tipo diržai neleidžia vaikui netyčia išslysti iš sėdynės važiuojant.

  Lengvas montavimas dėl ISOFIX

  ISOFIX sistema yra saugiausia ir patikimiausia montavimo sistema. Su ja sumontuota kėdutė išlieka stabili, o jos svoris susidūrimo metu neapsunkina jautraus vaiko kūno.

  G-Cell - pažangi šoninė apsauga

  Dėl G-Cell technologijos "Emerald" sugeria didžiąją dalį šoninio susidūrimo metu susidariusios energijos ir apsaugo jautrius vaiko kaulus bei sąnarius.

  Specifikacija

  Svorio grupė:

  0+/I/II (0-25 kg)

  Vaizdo įrašas

   

 • Alternatyvios prekės

  "Maxi-Cosi Emerald i-Size" automobilinė kėdutė ~0-25 kg | Authentic Black
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  402 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija