Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Kore i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Graphite

 • "Maxi-Cosi Kore i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Graphite

  Kodas: 6923
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
 •  

  "Maxi Cosi Kore i-Size" automobilinė kėdutė

  "Maxi Cosi Kore i-Size" - tai automobilinė kėdutė, sukurta pagal "i-Size" standartą ir skirta 100-150 cm ūgio vaikams. "Kore" sukurta naudojant naujausias technologijas, todėl sukurtas saugus ir kartu patogus sprendimas.

  "Kore i-Size" sukurta su patogiais valomais apmušalais, turi vienalaikę galvos atramos ir saugos diržų reguliavimo sistemą ir auga kartu su jūsų vaiku. Kėdutė gavo aukštus rezultatus avarijų bandymuose, todėl nusipelno kiekvieno tėvelio pasitikėjimo.

  Kėdutė montuojama priekiu į priekį, naudojant 3 taškų saugos diržą automobilyje, pasirinktinai galima naudoti ir "Isofix" sistemą. Automobilinės kėdutės valdymas yra paprastas, todėl kiekvienas iš tėvų susitvarkys su kėdutės montavimu automobilyje, tiek su kasdieniu naudojimu.

  Savybės

  Komfortiški apmušalai

  Komfortiški apmušalai - tai apmušalai, kurie nedirgina jautrios vaiko odos ir užtikrina patogumą keliaujant per didelį karštį ar šaltį. Maxi Cosi Kore i-Size kėdutės apmušalai pagaminti iš minkštų audinių, kurie malonūs liesti, taip pat suteikia mažyliui šiluminį komfortą - tai užtikrina, kad vasarą mažylis neperkaistų, o žiemą nesušaltų.

  Minkšta sėdynė

  Sėdynė yra minkšta ir puikiai prisitaiko prie vaiko kūno formų, todėl neabejojame sėdynės teikiamu komfortu.

  Atvira konstrukcija

  Kėdutė sukurta taip, kad jums ir jūsų mažyliui suteiktų maksimalų komfortą, nepamirštant saugumo svarbos. Maxi Cosi Kore kėdutės konstrukcija yra atvira, todėl jūsų vaikui daug lengviau įsėsti į kėdutę, be to, labai patogu užsegti diržus.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  "Maxi Cosi Kore i-Size" - tai kėdutė, kuri ilgai neatsiliks nuo jūsų vaiko poreikių! Visa tai dėl to, kad jos aukštis ir plotis vienu metu yra reguliuojami ir gali akimirksniu prisitaikyti prie jūsų augančio vaiko, o kartu praplėsti turimą erdvę ir sukurti patogią kelionės aplinką.

  Papildoma šoninė apsauga

  Kėdutė turi papildomą šoninę apsaugą, todėl šoninio smūgio atveju jūsų vaikas visada bus apsaugotas. Šoninės apsaugos sugeria susidūrimo jėgą ir nukreipia ją į kėdutės apvalkalą, todėl jos poveikis vaiko kūnui sumažėja. Maxi Cosi Kore i-Size kėdutė suteikia ne tik saugumo pojūtį, bet ir garantiją.

  Isofix montavimas

  Lengvas montavimas automobilyje yra itin svarbus aspektas renkantis automobilinę kėdutę. Kėdutė "Kore i-Size" montuojama atsukus į priekį, naudojant 3 taškų automobilio saugos diržą transporto priemonėje. Taip pat galima naudoti "Isofix" sistemą, dėl kurios kėdutė yra daug stabilesnėje padėtyje, o tai taip pat reiškia saugumą.

   

  Specifikacija

  Svorio grupė:

  2/3 - 15/36 kg

  I-Size standartas:

  Taip

  Montavimas:

  Diržas / Isofix

   

  Vaizdo įrašas

 • Alternatyvios prekės

  "Maxi-Cosi Kore i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Cognac
  Spalva
  Ruda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  227 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija