Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Autentiška juoda

 • "Maxi-Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Autentiška juoda

  Kodas: 6916
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais

 • Maxi Cosi Kore Pro i-Size automobilinė kėdutė

  Kiekviena kelionė jūsų vaikui yra naujas nuotykis ir susijusi su dideliu jauduliu - lygiai taip pat svarbu, kaip ir jums, parodyti savo mažyliui pasaulį ir atrasti naujus kraštus. Net jei kelionės tikslas trumpas ir nereikalauja įveikti didelių atstumų automobiliu, verta pasiruošti blogiausiam ir išsirinkti tokią kėdutę, kuri ne tik gerai atrodo, bet svarbiausia - apsaugos jūsų vaiką ir užtikrins jo komfortą.

  "Maxi Cosi Kore Pro i-Size" yra "i-Size" dydžio automobilinė kėdutė, o tai reiškia, kad vadovaujamės ne vaiko svorio, o ūgio kriterijumi. Kore Pro i-Size kėdutė tinka 100-150 cm ūgio vaikams, ji montuojama priekiu į važiuojamą pusę, naudojant 3 taškų automobilio diržą. Kėdutėje papildomai įrengta "ClickAssist" apšvietimo sistema, padedanti užsegti saugos diržą.

  Savybės

  Prabangūs apmušalai

  "Maxi Cosi Kore Pro i-Size" pagaminti su prabangiais apmušalais, kurių aukšta kokybė užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Apmušaluose yra ventiliacijos angos, todėl mažasis keliautojas gali mėgautis tinkama oro cirkuliacija, taigi ir puikia savijauta net tada, kai lauke temperatūra labai aukšta arba žema.

  Atviros konstrukcijos

  Kėdutė yra atviros konstrukcijos, todėl vaikui lengviau savarankiškai įlipti ir išlipti iš kėdutės ir lengviau užsisegti saugos diržą. Kore i-Size yra tinkamas sprendimas kiekvienam, t. y. kiekvienam vaikui, kuris nori būti savarankiškas ir nepriklausomas.

  Sistema "ClickAssistant"

  Apšvietimo sistema "ClickAssistant" rodo, kur reikia prisisegti saugos diržą, todėl vaikui bus lengviau prisisegti saugos diržą sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, sutemus. ClickAssistant - tai tarsi sargas, kuris parodo jūsų vaikui kelią į saugią kelionę.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Kore Pro i-Size auga kartu su jūsų vaiku, neatsilikdama nuo jo įvairiais raidos etapais. Vienu metu reguliuojamas kėdutės plotis ir aukštis yra greitas ir patogus tėvams, kurie dabar gali visapusiškai mėgautis tinkamu vaiko vystymusi.

  Šoninė apsauga

  Važiuojant automobiliu gali nutikti visko, o "Maxi Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė yra paruošta blogiausiam. Kėdutėje esanti apsaugos sistema užtikrina apsaugą šoninio smūgio atveju, nukreipdama didžiulę smūgio jėgą į kėdutės apvalkalą, todėl yra mažesnė rizika, kad jūsų vaikas patirs rimtų sužalojimų.

  Montavimas

  "Maxi Cosi Kore Pro i-Size" labai lengva sumontuoti. Ji montuojama priekiu naudojant 3 taškų automobilio diržą ir - pasirinktinai - "Isofix" jungtis, dėl kurių montavimas yra daug paprastesnis, be to, jos suteikia stabilumo.

  Specifikacija

  Svorio grupė:

  1/2/3 (15-36 kg)

  I-Size standartas:

  Taip

  Montavimas:

  Priekiu / ISOFIX

   

  Vaizdo įrašas

 • Alternatyvios prekės

  "Maxi-Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Grey
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  237 
  "Maxi-Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Graphite
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  237 
  "Maxi-Cosi Kore Pro i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Authentic Cognac
  Spalva
  Ruda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  237 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija