Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size" automobilinė kėdutė su "FamilyFix 2" baze, ~0-13 kg | Essential Black

 • "Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size" automobilinė kėdutė su "FamilyFix 2" baze, ~0-13 kg | Essential Black

  Kodas: 12223
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 • "Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size" automobilinė kėdutė 0-13 kg, komplektas su "FamilyFix 2" baze

  Spalva / raštas:

  "Pebble Pro i-Size" automobilinė kėdutė. Pebble Pro i-Size yra visiškai saugus ir patogus sprendimas - joje įdiegta daug modernių funkcijų, sukurtų siekiant palengvinti kasdienį naudojimą ir užtikrinti patogią kelionę jūsų mažyliui.

  "Pebble Pro i-Size" suteikia daugybę galimybių - sujungus su 3WayFix baze ir "Pearl Pro i-Size" kėdute, galima sudaryti modulinę sistemą, kuri užtikrins naudojimą iki pat vaiko ketvirtojo gimtadienio. Tuo viskas nesibaigia - dėl specialių adapterių kėdutę galima pritvirtinti prie vežimėlio rėmo, todėl greitai ir lengvai sukursite visą kelionių sistemą!

  Kėdutė montuojama galine kryptimi ir gali būti tvirtinama naudojant automobilio saugos diržą arba - kad būtų patogiau ir paprasčiau montuoti - ant "Isofix" pagrindo. Kėdutė "Pebble Pro i-Size" patvirtinta naudoti orlaiviuose!

  Galimybės

  Kanapė

  .Sėdynėje integruotas stogelis nuo saulės, kuris puikiai apsaugo nuo pernelyg didelio kenksmingų saulės spindulių skverbimosi - tai sprendimas, kuris leis patogiai keliauti, ypač saulėtomis ir karštomis dienomis.

  Reguliuojamas galvos atramos atlošas

  Sėdimojoje kėdutėje esantis reguliuojamas galvos atramos atlošas apsaugo jautrią mažylio galvą ir kaklą. Lengvas galvos atramos reguliavimas yra patogus ir vaikui, ir tėvams.

  Patogus įdėklas

  "Baby Hugg" įdėklas ne tik itin patogus, bet ir užtikrina saugią kelionę - jis suteikia papildomą šoninę apsaugą.Sėdynės apmušalai nuimami ir skalbiami skalbyklėje - šis praktiškas sprendimas padės lengvai palaikyti švarą, be to, dėl paminkštintos sėdynės kiekviena kelionė "Pebble Pro i-Size" kėdute bus itin patogi!

  Šoninės apsaugos sistema

  Sukurta taip, kad apsaugotų jūsų mažylį šoninio smūgio atveju. Dar vienas privalumas yra tai, kad kėdutės konstrukcijoje naudojamos susidūrimus sugeriančios medžiagos. Kad jūsų vaikas būtų dar labiau apsaugotas, šoninėse sėdynės dalyse naudojamos atminties putos, kurios puikiai prisitaiko prie jūsų mažylio kūno - šie sprendimai turi tiesioginės įtakos jūsų mažylio saugumui.

  Lengvai užsegami diržai

  Trijų taškų lengvai užsegami diržai yra visada atviri, todėl vaiką užsegti daug lengviau. Reguliuojamo aukščio saugos diržai puikiai prisitaiko prie dabartinių jūsų mažylio poreikių, o minkšti apvadai užtikrina, kad diržai neįsirėžtų į jautrų kūnelį.

  Modulinė sistema

  .Naudojant "3WayFix" pagrindą ir "Pearl Pro i-Size" sėdynę, sėdynė taps įspūdingos modulinės sistemos dalimi, kurios tarnavimo laikas - iki 4 metų!

  Kelionių sistema

  .Visiškai kelionės sistemai sukurti reikia tik tiek nedaug - naudodamiesi specialiais adapteriais pritvirtinsite sėdynę prie vežimėlio rėmo - dėl atminties mygtukų šis procesas dar paprastesnis!

  Paprastas montavimas

  Kėdutę "Pebble Pro i-Size" galima sumontuoti naudojant automobilio diržą arba - dar paprastesnis montavimas - ant "Isofix" pagrindo!

  Specifikacija

  .

  Svoris

  4,45 kg

  Matmenys

  44 x 67 x 56 cm

  Svorio grupė

  .0+ (0-13 kg)

  Aksesuarai

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija