Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Rodi AP" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Authentic Black

 • "Maxi-Cosi Rodi AP" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Authentic Black

  Kodas: 9824
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
 •  

  "Maxi Cosi Rodi AP" - 15-36 kg automobilinė kėdutė

  Kiekvienas iš tėvų turi vieną svajonę - suteikti savo mažyliui nerūpestingą vaikystę ir saugumą, kad jis mėgautųsi beribe laime ir nežabotu džiaugsmu, kad ir kokios būtų aplinkybės. Ypač šiais laikais, kai miestų gatvėse važinėja vis greitesni automobiliai, saugumo klausimas įgauna visiškai naują prasmę.

  Maxi Cosi Rodi AP - tai automobilinė kėdutė, skirta 15-36 kg svorio grupės vaikams, dėl kelių pakopų reguliavimo sistemų galime pritaikyti kėdutės dydį pagal esamą vaiko ūgį ir užtikrinti neįkainojamą komfortą bei saugumą. Rodi AP turi tvirtą galvos atramą su "Air Protect" sistema - ši naujovė optimaliai apsaugo keliautojo galvą, taip pat užtikrina, kad galva ir kaklas būtų tinkamoje kėdutės dalyje ir garantuoja maksimalią atramą.

  Intuityvi kėdutės montavimo sistema ir ypatingas lengvumas greitai taps mėgstamiausia tarp tėvų, kuriems itin svarbu, kad kėdute būtų patogu naudotis - "Rodi AP" montuojama priekiu į važiuojamą pusę naudojant automobilio diržą, todėl esame tikri, kad su šia paprasta užduotimi susidoros kiekvienas.

   

  Savybės

  Air Protect

  Galvos atloše naudojama patentuota AirProtect® technologija užtikrina geresnę vaiko galvos apsaugą. Abiejose pusėse išdėstytos "oro pagalvėlės", kad būtų maksimaliai apsaugota vaiko galva, ypač šoninių smūgių metu. Kai vaikas miega, į priekį išsikišusios galvos atramos šonai sukuria galvos apsaugos koridorių, užtikrinantį didžiausią galvos saugumą.

  Reguliuojamas aukštis ir plotis

  Atsižvelgiant į jaunesnius ar lieknesnius vaikus, kėdutės šonai vaiko pečių srityje yra reguliuojamo pločio (2 nustatymai). Lengvas ir greitas galvos atramos reguliavimas reiškia maksimalų prisitaikymą prie naudotojo kūno formų.

  Atlošo reguliavimo funkcija

  Kėdutėje yra atlošo reguliavimo funkcija, todėl kėdutę galima lengvai pritaikyti prie automobilio sėdynės ir vaiko kūno sudėjimo.

  Komfortas

  "Rodi" turi patogia sėdyne su paminkštintais apmušalais. Be to, ji yra neįtikėtinai lengva ir patogi, todėl perkelti ją iš vieno automobilio į kitą - vienas malonumas. Apmušalai nuimami, juos galima skalbti.

  Montavimas ir diržas

  Kėdutėje įrengta unikali automobilio diržų kreipiančioji sistema, kurios aiškios kryptys užtikrina greitą ir efektyvų vaiko tvirtinimą, taip pat įrengta paprasta 3 taškų automobilio diržų tvirtinimo sistema. Dėl aiškiai pažymėtų kreipiančiųjų sumažėja rizika, kad vaikas bus neteisingai prisegtas prie kėdutės.

  Įrodytas saugumas

  "Maxi Cosi Rodi" užtikrina puikią apatinės nugaros dalies ir klubų apsaugą šoninio smūgio metu, o automobilio saugos diržų kreipiančiosios užtikrina, kad saugos diržas eitų teisingai ir apsaugotų jūsų vaiką. Kėdutė atitinka Europos saugos standartą ECE R44/04, taip pat gavo gerą įvertinimą griežtuose ADAC bandymuose (4 žvaigždutės).

   

  Specifikacija

  Svoris:

  4,9 kg

  Matmenys:

  47 x 44 x 67,5-86,5 cm

  Sėdynės matmenys:

  26 x 31,5 x 60-79 cm

   

  Vaizdo įrašas

  Aksesuarai

   
 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija