Prekių katalogas

Maxi Cosi Rodifix R i-Size - automobilinė kėdutė 100-150 cm, ~15-36 kg | Authentic Blue

 • Maxi Cosi Rodifix R i-Size - automobilinė kėdutė 100-150 cm, ~15-36 kg | Authentic Blue

  Kodas: 22109
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Spalva
  Mėlyna
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
 •  

  „Maxi Cosi RodiFix R i-Size“ automobilinė kėdutė, kuri prisitaiko prie augančio vaiko poreikių ir užtikrina jo saugumą kelyje. Montuojama tik priekyje su isofix sistema arba be jos. Dėl integruotos G-CELL apsaugos nuo šoninio smūgio ir atitikties griežčiausiems saugos standartams kėdutė tinka įvairaus amžiaus vaikams - nuo ikimokyklinukų iki paauglių (100-150 cm). Dėl tikslaus pritaikymo ir aukštų saugos standartų tėvai gali ramiai naudotis šia kėdute daugelį metų.

  Sąvybės

  Montavimas

  „Maxi Cosi Rodifix R i-Size“ yra griežčiausius „i-Size“ saugos reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė. Tvirta ir saugi konstrukcija leidžia greitai ir lengvai pritaikyti i-Size dydžio automobiliams. Ją galima 

  Auga kartu su mažyliu

  „RodiFixR i-Size“ automobilinėje kėdutėje yra reguliuojamas atlošas, jis tinka 3,5-12 metų vaikams (100-150 cm). Naujoviškas sprendimas užtikrina optimalų pritaikymą pagal ūgį, garantuoja saugią ir patogią kelionę kiekvienu raidos etapu. Praktinės šios kėdutės savybės leidžia išlaikyti aukštus saugumo ir komforto standartus ilgą naudojimo laikotarpį. 

  G-CELL šoninės apsaugos sistema 

  „RodiFix R i-Size“ kėdutėje įmontuota G-CELL technologija su šoninės apsaugos sistema, kuri išsklaido smūgio jėgą nuo vaiko. 

  ClimaFlow 

  Kėdutėje naudojami patobulinti kvėpuojantys „ClimaFlow“ audiniai, kurie pagerina oro cirkuliaciją ir užtikrina, kad vaikui būtų tinkama temperatūra. 

  Ergonomiška sėdynė 

  „Rodifix Pro 2 i-Size“ neturi porankių atramų, todėl saugos diržą apviniojmas yra daug patogesnis. Sėdynė yra gili, minkšta ir storai paminkštinta, todėl jūsų vaikui suteiksite komfortą, kurio jis nusipelno. Atlošas taip pat yra kilnojamas, todėl sėdynę galima gerai pritaikyti prie automobilio kėdutės profilio. 

  Audiniai Eco Care

  „Eco Care“ audinių naudojimas. Apmušalai yra 100 % perdirbti - vizija suteikti iš pažiūros nereikalingiems daiktams antrą gyvenimą yra nemenkas pasididžiavimas. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija