Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Swift" - kelioninė lovytė "3 viename" | Beyond Graphite

 • "Maxi-Cosi Swift" - kelioninė lovytė "3 viename" | Beyond Graphite

  Kodas: 12817
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 • "Maxi Cosi Swift" - kelioninė vaikiška lovytė "3 viename"

  Spalva/patalonas: Beyond Graphite

  "Maxi Cosi Swift" yra įdomus pasiūlymas žmonėms, kurie keliaudami teikia pirmenybę komfortui ir saugumui. Itin praktiškas dizainas sujungia patogaus lopšio, saugios lovytės ir žaislinės lovelės, skirtos linksmybėms, funkcijas. Dėl itin intuityvios ir greitos sulankstymo sistemos "Swift" tampa praktišku palydovu kiekvienoje kelionėje.

  Į komplektaciją įeina:
  • vaikiška lovytė,
  • maitinukas.

  Galimybės

  Vienas gaminys, įvairios paskirties

  "Maxi Cosi" gaminys gali atlikti net tris skirtingas funkcijas: kūdikio lopšys, lovytė vyresniam vaikui ir saugi žaidimų aikštelė. Daugiafunkciškumas "Swift" reiškia ne tik daugiau pinigų namų ūkio biudžete, bet ir daug sutaupytos vietos automobilio bagažinėje.

  Patogus čiužinys

  Dviejų dalių čiužinys - puikus būdas išvengti nereikalingo balasto keliaujant. Padalykite jį į dvi dalis, kad tilptų į lopšio formos "Swift". Kita vertus, jungtinis čiužinys yra idealaus dydžio, kad užpildytų lovelės dugną.

  Ventiliuojami tinklelio šonai

  Ventiliuojamas tinklelis, iš kurio pagaminti lovytės šonai, atlieka dvi itin praktiškas funkcijas. Didelės angos leidžia orui laisvai cirkuliuoti, todėl karštomis dienomis palengvėja. Skaidri šonų medžiaga leis jums palaikyti geresnį kontaktą su vaiku, padidindama jo saugumą.

  Tėvų patogumas

  Daugiafunkcinė lovytė leidžia jos čiužinį padėti dviejuose skirtinguose aukščiuose. Pakeltas čiužinys palengvina, mažylį į lovytę įdedant per pirmąjį kūdikio gyvenimo etapą. Lovytė, kurios dugnas yra arti žemės, apsaugo vyresnį vaiką nuo atsitiktinio iškritimo.

  Baigtinis sulankstymas

  Dėl gerai suprojektuotos sulankstymo sistemos "Maxi Cosi Swift" galima sulankstyti vienu greitu judesiu. Patogus nešiojimo krepšys ir mažesnis nei 7 kg svoris leidžia lengvai transportuoti lovelę.

  Specifikacija

  Svoris:

  6,7 kg

  Matmenys sulankstyti:

  78 x 26 x 26 cm

  Matmenys sulankstyti:

  106 x 86 x 76 cm

  Dvigubo čiužinio matmenys:

  78 x 97 x 3 cm

  Vienviečio čiužinio matmenys:

  78 x 48 x 3 cm

  Video

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija