Prekių katalogas

Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size -automobilinė kėdutė | Authentic Cognac

 • Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size -automobilinė kėdutė | Authentic Cognac

  Kodas: 19819
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 •  

  Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size - automobilinė kėdutė  i-Size 76-150 cm

  "Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size" - tai automobilinė kėdutė, skirta saugiai vežti 76-150 cm ūgio ir 12-36 kg svorio mažylius.

  "Titan Pro 2 i-Size" atitinka i-Size reikalavimus. Ji turi daugybę funkcijų, sistemų ir saugos priemonių, todėl yra ne tik saugi, bet ir patogi jūsų šeimai. Kėdutėje galime reguliuoti galvos atlošą ir keisti atlošo kampą, todėl ji auga kartu su jūsų vaiku ir užtikrina, kad jūsų mažyliui būtų patogu ir miego metu. Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size kėdutėje yra specialus įdėklas, suteikiantis atramą  - galvai, kaklui ir stuburui. Ji sukurta atsižvelgiant į mažesnius vaikus. Nauji apmušalai ir "Clima Flow" sistema dar geriau rūpinasi mažojo keleivio komfortu. 

  "Titan Pro 2 i-Size" tvirtinama į priekį, naudojant "Isofix" tvirtinimo įtaisus ir "Top Tether" diržą. 

  Savybės:

   

  Patogus galvos atlošas reguliuojamas 15 padėtimis ir papildomai turi kruopščiai suprojektuotą "Air Protect" pagalvėlę, kuri sugeria susidūrimo smūgį, apsaugodama vaiko galvą ir kaktą. Kėdutėje įrengta pažangi "G-Cell 2.0" šoninė apsauga. Sėdynės atlošo kampas reguliuojamas 4 padėtimis - šia funkcija galima naudotis, kai vaikas yra prisegtas vidiniais sėdynės diržais, t. y. iki maždaug 4 metų amžiaus (105 cm ūgio). 
     

  Saugos diržai iki 105 cm

  Siūlomos sėdynės saugos diržai yra su minkštomis pagalvėlėmis.Taip užtikrinama, kad jie netrukdytų prisegtam mažyliui patogiai jaustis ir laisvai judėti.Vidiniai "Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size" kėdutės diržai naudojami, kol jūsų vaikas pasieks 105 cm ūgį.
   

  Galvos atrama su pagalvėle "Air Protect


  Specialiai sukurta "Air Protect" pagalvėlė "Titan Pro 2 i-Size" kėdutėje, kuri sumažina smugį susidūrimo atveju, apsaugodama vaiko galvą ir kaklą. Šis sprendimas padidina jūsų mažylio saugumą vairuojant. 

  Sėdynė su "Clima Flow" ventiliacija

  Gerai vėdinama kėdutė su "Clima Flow" sukurta taip, kad jūsų vaikui būtų užtikrintas didžiausias komfortas.

  "G-Cell" šoninės apsaugos sistema


  "Titan Pro 2 i-Size"  įrengta "G-Cell" šoninė apsauga, kuri sumažina smūgį mažajam keleiviui ir padidina jo saugumą šoninio susidūrimo metu.

  Montavimas su Isofix + Top Tether

  "Titan Pro 2 i-Size" tvirtinama į priekį, naudojant "Isofix" tvirtinimo įtaisus ir "Top Tether" diržą. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija