Prekių katalogas

"MiniMeis Carrier G4" - kelioninė nešioklė iki 18 kg | Burgundiška

 • "MiniMeis Carrier G4" - kelioninė nešioklė iki 18 kg | Burgundiška

  Kodas: 16680
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  MiniMeis
 • MiniMeis G4 modernus lengvas turistinis krepšys

  Spalva/maršrutas: Burgundy

  Mėgstate žygius? Mėgstate gražius vaizdus sunkiai prieinamose vietose? Mums taip pat! Ir labai gerai žinome, kokiu iššūkiu tampa mažo vaiko įtraukimas į mėgstamą veiklą gamtoje.

  "MiniMeis" yra įmonė, kuri mus maloniai nustebino! Jų "MiniMeis" asortimente rasite unikalią kelioninę nešioklę G4, kuri leidžia nešiotis kūdikį ant pečių! Jūsų nugarai palengvėja, o kūdikis turi geresnį vaizdą nei jūs! Nešioklė yra itin lengva, sveria vos daugiau nei 1 kg ir susilanksto į nedidelę pakuotę. MiniMeis G4 dizainas yra fenomenalus - patogus dizainas ir kojų tvirtinimo sistema, tada kūdikis yra saugus, o prižiūrinčiajam nereikia jaudintis dėl mažų kojyčių kibimo.

  MiniMeis G4 yra puikus palydovas šiuolaikiniams aktyviems tėvams. Suprojektuota ir pagaminta Norvegijoje, todėl galite būti tikri, kad nešioklė yra aukščiausios kokybės.

  Galimybės

  Nešioklė nuo 6 mėnesių iki 4 metų

  Nešioklė tinka vaikams nuo 6 mėnesių (rekomenduojame naudoti, kai mažylis jau stabiliai ir savarankiškai sėdi) iki 4 metų. Didžiausia apkrova yra 18 kg, su šia apkrova nešioklė buvo išbandyta ES ir JAV. Mažesniems vaikams yra papildomas diržas per petį.

  Moderni, saugi, patogi

  "MiniMeis" nešioklė sukurta taip, kad tėvams būtų patogu, o kūdikiui - patogu ir saugu. Nešioklėje įrengtas lengvas rėmas, kuris stabilizuoja kūdikio padėtį.

  Saugumo sistema

  Nenešioklė turi platų reguliavimo diapazoną, pritaikytą mažesniems ir vyresniems vaikams. Saugūs kojų tvirtinimo elementai ne tik leis saugiai nešioti vaiką, bet ir apsaugos prižiūrėtoją nuo mažų kojyčių judrumo ir atsitiktinių smūgių.

  Kokybiškos medžiagos

  Medžiagos yra aukštos kokybės ir užtikrina oro cirkuliaciją net per karščius. Dar vienas didelis šios nešioklės privalumas - tėvai nenešioja vaiko ant nugaros, todėl nugara išlieka patogiai vėdinama.

  Lengvai ir maloniai transportuojama

  Kūdikio nešioklė, nepaisant to, kad turi stabilų ir tvirtą rėmą, susilanksto iki nedidelio maždaug 30x30 cm dydžio ir sveria tik 1,5 kg.

  Specifikacija

  Svoris:

  1,5 kg

  Sulankstytas matmenys:

  30 x 30 cm

  Grupė paskirties vietų:

  6 mėnesių - 4 metų

  Video

  • Kokybiškos prekės
   Greitas pristatymas
   Saugus pirkimas
   Patikima garantija