Prekių katalogas

Muuvo Choc 2 - maitinimo kėdutė su pasukama sėdyne | Mint

 • Muuvo Choc 2 - maitinimo kėdutė su pasukama sėdyne | Mint

  Kodas: 21079
  Kaina 159 
  179  Sutaupykite 20 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Muuvo
 •  

  Muuvo Choc 2 -  maitinimo kėdutė su pasukama sėdyne 

  "Muuvo Choc 2" - tai dizainėrių sukurta maitinimo kėdė, pasižyminti tvirta ir lanksčia konstrukcija bei dideliu funkcionalumu. Tai standartinė maitinimo kėdutė su matinimo padėklu, žema žaidimų kėdutė ir taburetė vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems iki 110 kg.

  Pagražintas sėdynės paminkštinimo dizainas suteikia naują estetikos ir komforto lygį - dabar "Choc 2" kėdutės paminkštinimas yra minkštesnis ir švelnesnis kūdikio odai. Inovatyvi kėdutės sėdynė su 360 laipsnių pasukimo funkcija yra patogi tėvams, kurie galės nukreipti vaiką į save iš bet kurios pusės. Kėdutės kojų atramą ir padėklą galima reguliuoti.

  Muuvo Choc 2 yra maitinimo kėdutė daugeliui metų - aukšta sudedamųjų medžiagų kokybė sukuria labai patvarų gaminį. 

  Savybės

  Naujas dizainas

  Modernus "Muuvo Choc 2" dizainas suteikia mums visiškai naują pažįstamos kėdės vaizdą. Minkštas įdėklas turi dygsniuotą raštą, kurio nebuvo ankstesnėje gaminio versijoje. Muuvo Choc 2 atrodo labai elegantiškai ir stilingai, o medžio ir universalių spalvų derinys reiškia, kad ji niekada neišeis iš mados. Muuvo Choc 2 - tai kėdė, kuri tinka bet kokiam interjerui. 

  Maitiimo kėdutė daugeliui metų

  Dėl to, kad kėdutės konstrukciją galima lengvai keisti, "Choc 2" tarnaus ir kaip maitinimo kėdutė su padėklu, ir kaip žema žaidimų kėdutė, ir kaip taburetė iki 110 kg. Muuvo Choc 2 - tai ne tik įprasta maitinimo kėdutė, bet ir baldas daugeliui metų

  Pasukama sėdynė 

  Kėdutės sėdynė pasisuka 360 laipsnių kampu, todėl valgydami kartu galime patogiai pasukti mažylį.

  Reguliuojamas padėklas 

  Kėdutės padėklas yra erdvus, todėl net ir padėjus ant jo lėkštę su maistu, mažylis vis tiek turės pakankamai vietos laisvai tyrinėti naujus skonius. Padėklas turi papildomą padėkliuką, kuris nuimamas valymui ir reguliuojamas dviem pakopomis. 

  Kojų atrama 

  Kojų atrama yra labai svarbi kėdutės dalis - ji užtikrina, kad mažylis valgydamas sėdėtų tinkamoje padėtyje, taip pat palaiko nugarą ir kojas. Muuvo Choc 2 kojų atramą galima reguliuoti trimis padėtimis, todėl mažylio kojos neliks nevalingai pakibusios. 

  Saugos diržai 

  Visiems pažįstamas susijaudinimo jausmas pamačius mėgstamą patiekalą - jei jūsų mažylis taip pat nekantrauja išreikšti jaudulį, kai jam patiekiami mylimi blyneliai ar kiti išskirtiniai patiekalai, jų saugumą užtikrins 5 taškų saugos diržai. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija