Prekių katalogas

"Nuna Sena" - kelioninė lovytė | Grafitas

 • "Nuna Sena" - kelioninė lovytė | Grafitas

  Kodas: 17421
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  Nuna
 • "Nuna Sena" - kelioninė lovytė

  Spalva / modelis: Graphite

  Kelioninė lovytė yra produktas, kurį ne visada svarstome pirkti - iki pirmųjų atostogų su mažyliu. Turėti savo miegojimo vietą jiems taip pat svarbu, kaip ir suaugusiesiems. Visiems patinka gerai išsimiegoti, todėl vykstant atostogauti su mažyliu verta pasirūpinti, kad jis turėtų savo saugų ir jaukų kampelį - tada net tolimas viešbutis priartins jį prie šiltų namų.

  "Nuna Sena" yra kelioninė lovytė, pasižyminti mažu svoriu ir greita sulankstymo viena ranka sistema. Didžiausia lovytės keliamoji galia 15 kg, o specialiai sukurta konstrukcija leidžia ją pritaikyti prie vaiko amžiaus, siūlant tradicinės kelioninės lovytės ir lopšio didesniam mažyliui funkciją. Nuna Sena yra geras pasirinkimas tiems tėvams, kurie vertina ne tik funkcionalumą, bet ir dizainą - lovytės dizainas pagrįstas aukštos kokybės medžiagomis ir pasižymi elegancija, o priežiūringas atlikimas matomas mažiausiose detalėse.

  Gultuko misija - užtikrinti komfortą ir saugumą jūsų mažyliui - dėl toliau aprašytų "Nuna Sena" savybių ši misija tampa savaime suprantama.

  <Į komplektą įeina:
   • keleivinė lovytė;
   • matracas;
   • transportinis krepšys.

  Galimybės

  Rauga kartu su jūsų vaiku

  .Nuna Sena yra 2-in-1 lovelė - mažesniems vaikams ji tarnaus kaip mažylio lova, kai čiužinys bus nustatytas aukščiausiame lygyje. Jei mažylis taps judresnis, lovytės dugnas bus nuleidžiamas į žemesnę padėtį, taip paverčiant ją lovytės lovyte. Modulinė gaminio konstrukcija leidžia jį naudoti ilgesnį laiką. Maksimalus vaiko svoris - 15 kg.

  Minkšti kraštai

  Minkšti "Nuna Sena" vaikiškos lovytės kraštai užtikrina mažylio saugumą. Tai sumažina didesnių sužalojimų riziką praradus kūno kontrolę. Mažylis gali laisvai judėti lovytėje, kurios minkšti kraštai paruošti mažylio kontaktui.

  Patogus čiužinys

  Įrangoje yra čiužinys, pagamintas iš estetiškos dygsniuotos medžiagos. Jis nukels jūsų mažylį į miego pasaulį ir kartu užtikrins komfortą bei saugumą.

  Tinklinės sienelės

  .Iš skaidrios tinklinės medžiagos pagamintos sienelės suteikia tėvams galimybę nuolat matyti mažylį, todėl net ir iš didesnio atstumo jie gali įžiūrėti mažylį. Tinklelis papildomai skatina šviežio oro apykaitą, užtikrindamas šiluminį komfortą.

  Tvirta konstrukcija

  .Lovytės konstrukcija labai stabili, tačiau originali - kojos išdėstytos zigzago raštu ir turi specialias nuo slydimo apsaugančias pagalvėles, todėl naudoti "Nuna Sena" lovytę yra saugu.

  Sulankstymas viena ranka

  Sulankstymo sistema.strong>Sulankstymo sistema leidžia skubiai transportuoti lovelę, be to - viena ranka. Nuna Sena turispecialų krepšį, kuriame ją galima patogiai vežti bagažinėje, o suspaustas jos dydis leidžia ją lengvai laikyti, todėl siūlomas modelis yra kelioninė lovelė iš kūno ir kraujo.

  Specifikacija

  Grupė

  0+

  Maksimalus vaiko svoris

  15 kg

  Dydis (v. )

  86 x 24 x 30 cm

  Svoris

  9,9 kg

  .
 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija