Prekių katalogas

"Nuna System Next Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė, sėdimoji dalis ~0-18 kg | Kniedėmis

 • "Nuna System Next Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė, sėdimoji dalis ~0-18 kg | Kniedėmis

  Kodas: 15055
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Nuna
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  "Nuna Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  "Nuna Todl Next", tai kėdutė, kurią galima pasukti tiek veidu tiek nugara į važiuojamą pusę. Kėdutė skirta 40-105 cm ūgio (0-19 kg) vaikams pagal "i-Size" standartą.

  "Todl Next" galima įvairiai reguliuoti, kad ji tiktų jūsų vaikui pagal jo amžių ir ūgį. Lengvas montavimas naudojant "isofix" pagrindą leis maloniai sumontuoti kėdutę automobilyje (pagrindą galima įsigyti atskirai). Vaiko saugumą "Nuna Todl Next" kėdutėje užtikrina šoninės apsaugos - stiprintuvai, kurie yra sukurti taip, kad avarijos metu sugertų didelę šoninio smūgio energijos dalį. Vaiko komfortą užtikrina puikiai prigludę apmušalai, pagaminti iš orui pralaidžios medžiagos. Papildomas kūdikio įdėklas pagamintas iš merino vilnos, kuri pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis - vasarą vėsina, o žiemą šildo.

  Tam, kad būtų galima pritvirtinti "Todl Next" automobilinę kėdutę, reikia įsigyti "Base Next". Bazė nėra rinkinio dalis.

  Į komplektaciją įeina:
  • "Todl Next" kėdutė
  • Įdėklas naujagimiui
  • Galvos atrama
  • Šoninis skydelis, booster

  Savybės

  Modulinė sistema

  "Nuna Todl Next" yra naujoviška modulinė sistema, leidžianti į vieną pagrindą pritvirtinti iki keturių elementų. Šis sprendimas yra labai universalus ir reiškia, kad kiekvienas gali rasti savo poreikius atitinkantį rinkinį. Sistema "Next" leidžia į vieną pagrindą sumontuoti lopšį ("Cari Next"), 0-13 kg automobilinę kėdutę ("Pipa Next"), atsilenkiančią 0-13 kg vaikišką kėdutę ("Arra Next") ir 0-18 kg kėdutę vyresniems vaikams ("Todl Next"). Vienas pagrindas, daug sprendimų.

  Įrengimas veidu arba nugara į važiuojamą pusę

  "Nuna Todl Next" automobilinė kėdutė leidžia vežti vaiką veidu arba nugara į važiuojamą pusę . Rekomenduojame, kad jūsų mažylis kuo ilgiau būtų vežamas priešinga kryptimi, nes tai jam saugiausia.

  360° pasukimo funkcija

  Dėl 360° pasukimo tėvams labai lengva naudoti kėdutę kasdien. Norint tinkamai ir patogiai prisegti vaiką kėdutėje, tereikia pasukti kėdutę 90 laipsnių kampu. Vaikas bus saugus, o tėvų nugarai palengvės.

  5 laipsnių posvyrio reguliavimas

  "Nuna Todl Next" turi platų posvyrio reguliavimo diapazoną. Kėdutė, kurią galima montuoti tiek atgal, tiek į priekį, turi 5 laipsnių pasvirimo galimybę. Ji puikiai prisitaiko prie individualių jūsų vaiko poreikių. Kai vaikas užmiega važiuodamas automobiliu, tiesiog atlenkite kėdutę.

  6 laipsnių galvos atramos aukščio reguliavimas

  "Nuna Todl Next" turi 6 laipsnių galvos atramos reguliavimo funkciją. Augant jūsų vaikui nebus problemų saugiai sureguliuoti kėdutę.

  Reguliuojami saugos diržai

  Penkių taškų saugos diržai turi tvirtą sagtį, kuri puikiai prilaiko diržus. Minkštos pečių pagalvėlės ir tarpkojo diržas yra patogūs jūsų vaikui net ir ilgų kelionių metu.

  Magnetiniai diržų laikikliai

  Sodinant vaiką į kėdutę, diržai dažnai susipainioja ir apsunkina užsegimo procesą. Su "Todl Next" automobiline kėdute bus kitaip. Čia yra magnetiniai diržų laikikliai. Kol sodinate vaiką į kėdutės vidurį, dirželiai  atsilenkia ir laukia savo eilės.

  Kūdikio įdėklas

  Minkštas kūdikio įdėklas pagamintas iš kūdikiui nekenksmingos merino vilnos. Ši medžiaga, kurią daugybę kartų išbandė tėvai, sulaukia tik teigiamų atsiliepimų. Vasarą ji maloniai vėsina ir neleidžia kūdikiui perkaisti, o žiemą suteikia izoliaciją nuo šalčio.

  Malonūs audiniai

  Kėdutės apmušalai pagaminti iš "Tencel" audinio. Tai itin patvarus pynimas, kuris yra atsparus ir malonus švelniai kūdikio odelei.

  Šoninės apsaugos

  Apsaugai nuo šoninio smūgio, sukuriančiai papildomą saugos zoną, yra sumontuotas amortizatorius.

  Kvėpuojanti konstrukcija

  "Todl" kėdutės konstrukcija sukurta taip, kad viename derėtų didžiausias saugumas ir komfortas. Kėdutės nugarėlėje yra vėdinimo skylės, todėl ji užtikrina geras sąlygas vaikui važinėti vasarą. Su šia kėdute jums nereikės ieškoti kompromisų.

 • Alternatyvios prekės

  "Nuna System Next Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė, sėdynė ~0-18 kg | Caviar
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Ruda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  315 
  "Nuna System Next Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė, sėdynė ~0-18 kg | Granitas
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Ruda
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  315 
  "Nuna System Next Todl Next" - pasukama automobilinė kėdutė, sėdynė ~0-18 kg | Frost
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  315 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija