Prekių katalogas

"Peg Perego Primo Viaggio 360" - i-Size pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Forest

 • "Peg Perego Primo Viaggio 360" - i-Size pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Forest

  Kodas: 11025
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  PegPerego
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Žalia
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 • Peg Perego Primo Viaggio 360 - i-Size pasukama automobilinė kėdutė

  Kėdutę rekomenduojama montuoti priešinga kryptimi kuo ilgiau - ir net visą jos naudojimo laiką. Tačiau tai nereiškia, kad kėdutė šiuo atžvilgiu nesudaro jokių kompromisų - ją galime įrengti priekiu, jei mūsų vaikas yra aukštesnis nei 76 cm ūgio. Tai padaryti leidžia speciali "Turn&Go" sistema, suteikianti tėvams galimybę rinktis.

  "Primo Viaggio 360" sumontuota ant pasukamo pagrindo, todėl vaiką įdėti į kėdutę daug patogiau, nes kėdutę galima pasukti veidu į keleivio dureles - taip tėvai gali lengvai pasiekti vaiką. Pagrindas taip pat leidžia lengviau keisti važiavimo kryptį, o tai naudinga daugeliui mamų ir tėčių. Kėdutė tvirtinama naudojant integruotą pagrindą, kuris dar labiau padidina vaiko saugumą.

  Į komplektaciją įeina:
  • Automobilinė kėdutė;
  • Isofix bazė.

  Savybės

  Įdėklas patiems mažiausiems

  "Primo Viaggio 360" turi dviejų pakopų įdėklą, todėl mažylis gali pasikliauti kėdutės teikiamu komfortu. Vaikui augant, tėvai gali išimti įdėklo sudedamąsias dalis.

  Rotacinis pagrindas

  Kėdutėė integruota su pagrindu, kurią galima pasukti 360 laipsnių kampu. Pasukimo sistema bus naudinga tėvams sodinant vaiką į kėdutę, taip pat leis patogiai keisti važiavimo kryptį.

  Saugumas šoninio smūgio atveju

  "Primo Viaggio 360" modelis yra paruoštas šoniniam smūgiui, jame siūlomos sistemos, užtikrinančios aukščiausią vaiko saugumą. Kėdutės pagrindas prailgintas papildoma skersine juosta, kad būtų sulaikyti atšokimai. Tai dar ne viskas - siūlomas modelis turi "kinetinius drugelius", kurių dėka sugeriama smūgio jėga.

  Neatsitiktinės medžiagos

  Kėdutei naudojamos medžiagos nėra atsitiktinės - galvos atrama ir atlošo pagalvėlė yra elementai, kurių sudėtyje yra poliuretano putų. Be to, kėdutės galvos atloše ir apvalkale rasite EPS sistemą, kuri sugeria energiją ir pasižymi oro cirkuliaciją skatinančiomis savybėmis.

  ASIP sistema

  ASIP sistema su 6 pakopų reguliavimu, suteikia jūsų vaikui apsaugą šoninio smūgio atveju. Jos dėka galvos atrama ir saugos diržai palaipsniui prisitaiko prie jūsų vaiko ūgio, todėl jis visada yra saugus.

  5 taškų saugos diržai

  5 taškų saugos diržai suteikia daugiau tvirtinimo taškų, todėl jie taip dažnai naudojami automobilinėse kėdutėse. Peg Perego Primo Viaggio 360 turi paminkštintus diržus, kurių viduryje rasite spaustuką, atsakingą už teisingą diržų padėtį.

  Slepiamas užrakto tvirtinimas

  Keliaujant su vaikais kartais užtenka akimirkos neatidumo, ir pasekmės gali būti įvairios. Kėdutės pagrindas turi specialią tvirtinimo sistemą, kuri neleidžia nepageidaujamai atsegti kėdutės, pavyzdžiui, vyresniems broliams ir seserims.

  Montavimas automobilyje

  Kėdutė montuojama ant pridedamo integruoto pagrindo. Pagrindas turi ISOFIX sistemą, kad būtų lengva montuoti automobilyje, ir specialią atramą, reguliuojamą 12 padėčių diapazonu, kad kėdutė tvirtai laikytųsi ant automobilio sėdynės. Visą naudojimo laikotarpį kėdutė gali būti montuojama priešinga kryptimi ir toks sprendimas visada rekomenduojamas, tačiau, kai vaikas pasiekia 76 cm ūgį, kėdutę galima pasukti veidu į priekį.

  Specifikacija

  Svoris:

  15,7 kg

  I-Size standartas:

  Taip

  Maksimalus vaiko svoris:

  18 kg

  Tvirtinimas atbulai:

  45 - 105 cm

  Tvirtinimas priekiu:

  76 - 105 cm

 • Alternatyvios prekės

  "Peg Perego Primo Viaggio 360" - "i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Lunar
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  446 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija