Prekių katalogas

"Peg Perego Siesta Follow Me" - maitinimo kėdutė su atsilenkimo funkcija 0-15 kg | Ledas

 • "Peg Perego Siesta Follow Me" - maitinimo kėdutė su atsilenkimo funkcija 0-15 kg | Ledas

  Kodas: 4945
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  PegPerego
 •  

  PegPerego Siesta Follow Me - maitinimo kėdutė su atsilenkimo funkcija

  "Siesta Follow Me" - tai maitinimo kėdutė, skirta vaikams nuo gimimo iki 15 kg svorio.

  Panašiai kaip ir "Prima Pappa", ji pagaminta atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, tačiau "SIesta" modelyje yra dar didesnis aukščio ir atlošo posvyrio reguliavimo diapazonas, be to, ji turi "Stop&Go" sistemą.

  Kėdutėje įrengti 4 praktiški ratai su fiksavimo funkcija ir barjeras, neleidžiantis vaikui išslysti iš kėdutės. Dėl atsilenkimo funkcijos kėdutę galima naudoti nuo pirmųjų gyvenimo dienų išskleistoje padėtyje, kol vaikas pradės savarankiškai sėdėti.

  Dar viena įdomi "Peg Perego" kėdutės ypatybė - kėdutės viršų (padėklą) galima nuimti ir pakabinti ant galinių vamzdelių, o pačią kėdutę perkelti prie stalo šeimos valgiui.

   

  Į komplektą įeina:
  • Kėdė
  • Minkštas apmušalas
  • 2 padėklai

   

  Savybės


  Lengvas aliumininis kėdės rėmas

  Kėdė pagaminta iš lengvo aliuminio, visa sveria apie 11 kg. Konstrukcija yra stabili, o dėl ratųkų ją galima lengvai perkelti į kitą kambarį.


  Stop & Go

  Esant "Stop&Go" sistemai, stabdžiai yra nuolat įjungti ir neleidžia kėdei judėti savaime. Rėmo viršuje yra mechanizmas, kuris atlaisvina ratų fiksatorių ir leidžia lengvai stumti kėdę.

  Praktiškas dizainas

  Kėdutės nugarėlėje yra praktiška kišenė iš tvirto tinklelio, į kurią galite įsidėti, pavyzdžiui, šliaužtinuką ir visada turėti jį po ranka.


  Apmušalai

  Kėdės apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės organinės odos, todėl kėdę galima greitai ir lengvai išvalyti po valgio.

  Atlenkimo funkcija

  Kūdikiams nuo gimimo iki maždaug 6 mėnesių kėdutę galima naudoti kaip gultuką. Atlošas atsilenkia daugiau nei 150º kampu. Šį vaidmenį puikiai atlieka papildomas pagalvėlės įdėklas. (įdėklą galima įsigyti atskirai. Žr. susijusius gaminius)

  .

  Platus reguliavimo diapazonas

  "Peg Perego Siesta" kėdė turi 9 padėčių sėdynės aukščio reguliavimą, todėl ją taip pat lengvai pritaikysite prie valgomojo stalo aukščio. Sėdynės pasvirimo reguliavimas 5 padėtimis, leidžia rasti patogų ir vaiko raidai tinkamą kampą.


  5 taškų saugos diržai

  Saugumą kėdutėje "Siesta" užtikrina 5 taškų reguliuojami saugos diržai. Papildomas tarpkojo elementas, stacionariai pritvirtintas prie sėdynės, neleidžia vaikui išslysti iš kėdutės.

   


  Padėklas

  Kėdėje esantis padėklas yra erdvus ir lengvai išimamas valymui. Papildomas padėklo dangtelis apsaugo nuo nešvarumų ir jį galima plauti indaplovėje.

   

   


  Užfiksuojami ratukai

  Kėdė "Siesta" turi 4 ratukus. Ratukai automatiškai užblokuojami, o šis užraktas atleidžiamas paspaudus mygtuką viršutinėje rėmo dalyje.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  11 kg

  Išskleistos kėdės matmenys:

  (plotis x aukštis x gylis)

  59 x 105 x 79 cm

  Išskleistos kėdės matmenys:

  (plotis x aukštis x gylis)

  58 x 86 x 32 cm

  Vaiko svoris:

  max. 15 kg

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija