Prekių katalogas

"Recaro Kio" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Prime Mat Black

 • "Recaro Kio" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Prime Mat Black

  Kodas: 10255
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  Recaro
 •  

  "Recaro Kio" - i-Size automobilinė kėdutė

  Jeigu pirmiausia pasirinkote ergonomišką "Recaro Avan" kėdutę ir turite tam skirtą "Isofix" bazę, kita šio modulinio komplekto dalis bus "Recaro Kio".

  "Kio" yra kėdutė, kurioje patogiai jausis kiekvienas vaikas - joje esanti ventiliacijos sistema reiškia, kad gaivumo jausmas neapleis jūsų mažylio net ir karščiausiomis dienomis. Kėdutėje taip pat yra lengvai naudojama atsilenkimo sistema, leidžianti mažyliui atsipalaiduoti.

  Kėdutė atitinka "i-Size" standartą, kuris leidžia vaikus vežti ilgesnį laiką - iki 105 cm ūgio - nugara važiavimo kryptimi. "Kio" yra labai geras sprendimas, kuris nesukels jokių problemų kasdienio naudojimo ar montavimo metu. Kėdutė montuojama ant "Isofix" pagrindo.

  Savybės

  Komfortas per karščius

  Ilgesnės kelionės gali būti varginančios, o jas lydintis karštis ne visada padeda keleiviams jaustis gerai. Kėdutėje "Recaro Kio" įrengta vėdinimo sistema, veikianti tiek išoriniame kėdutės apvalkale, tiek jos apmušaluose - pro angas patenka oras, todėl sumažėja rizika, kad jūsų vaikas perkais ar suprakaituos.

  I dydžio standartas

  Kėdutėms, atitinkančioms "i-Size" standartą, atliekami griežtesni bandymai, kurie parodo jų pasirengimą avarinėms situacijoms. Be to, šį standartą atitinkančios automobilinės kėdutės leidžia vaiką ilgiau (iki 105 cm ūgio, arba maždaug 4 metų amžiaus) vežti atsukta nugara važiavimo kryptimi, o tai, kaip įrodyta, yra saugiausias būdas vežti vaikus.

  Šoninė apsauga

  ASP sistema - tai pažangi šoninės apsaugos sistema, leidžianti efektyviau išlikti saugiems susidūrimo atveju. Kiekvieną smūgį lydi didžiulė jėga - dėl ASP sistemos ši jėga išsisklaido kuo mažiau, apsaugodama jūsų vaiką nuo rimtų sužalojimų.

  Saugos diržai

  Kėdutėje įrengti 5 taškų saugos diržai su HERO sistema ir sagtimi. HERO užtikrina, kad diržai nesisuktų, o sagtis atsegta lieka atidarytoje padėtyje, todėl vaiką lengviau įsodinti į kėdutę. Taip įrengta kėdutė sumažina riziką, kad vaikas bus neteisingai prisegtas, todėl padidėja saugumas kelionės metu.

  Reguliuojama galvos atrama

  Galvos atrama integruota su "Hero" diržais, todėl vienu metu galima keisti galvos atramos ir saugos diržų aukštį. Be to, galvos atrama užpildyta "Memory" putomis, kurios pasižymi puikiomis savybėmis sugerti energiją.

  Pasvirimo reguliavimas

  Naudodami "Recaro Kio" kėdutę galite rinktis iš trijų galimų padėčių - skėdutė su posvyrio reguliavimu reiškia, kad ji atitinka jūsų mažylio poreikius ir pageidavimus. Poziciją galima keisti nepriklausomai nuo kėdutės tvirtinimo krypties.

  Montavimas transporto priemonėje

  Speciali "Isofix" bazė palengvina gyvenimą ir taupo laiką - vos vienu spustelėjimu ant jo pritvirtinsite "Kio" kėdutę. Be to, tvirtinimas su pagrindu yra stabilesnis, nes suteikia atraminius taškus. Kartu su "Avan" sėdyne "Recaro Kio" sukuria kelionių sistemą, kuri tarnaus ilgus metus.

  Specifikacijos

  Svoris:

  7,8 kg

  Matmenys:

  44 x 46 x 59 - 65 cm

  I dydžio standartas

  Taip

  Tinka vaikams, kurių ūgis:

  60 - 105 cm

  Maksimalus vaiko svoris

  18 kg

   

  Aksesuarai

   

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija