Prekių katalogas

"Recaro Lexa" - vaikiškas vežimėlis su dirželiu | Select Garnet Red

 • "Recaro Lexa" - vaikiškas vežimėlis su dirželiu | Select Garnet Red

  Kodas: 16775
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  Recaro

 • "Recaro Lexa" lengvasis vežimėlis

  Vaikai yra dideli tyrinėtojai, o jų smalsumas pažinti pasaulį, atrodo, auga kartu su jais. Nenuostabu, kad išdidžiai per gyvenimą pradėjęs vaikščioti mažylis nebenorės sėdėti vežimėlyje. Savo patogumui tėvai dažnai nusprendžia pakeisti turimą vežimėlį nauju, daug lengvesniu. Pastaraisiais metais rinkoje pasirodė daugybė lengvų, kompaktiškų ir lengvai sulankstomų vežimėlių modelių. Vienas iš jų yra Recaro Lexa - lengvas vežimėlis, skirtas specialioms užduotims atlikti, paruoštas vežti vaikus iki 22 kg svorio.

  "Recaro" pavadinimas tikriausiai jums nėra visiškai svetimas, ypač jei esate automobilių sporto gerbėjas. Recaro prekės ženklas kaip niekas kitas žino, kaip pasirūpinti keleivių komfortu - ne veltui jis tiekia sėdynes prabangiausiems automobiliams. Recaro Lexa vežimėlis sujungia aukštą estetiką, aukščiausią kokybę ir iki maksimumo pakeltą komfortą.

  "Lexa" yra lengvas (tiek daugiau nei 6 kg) ir patogus vežimėlis su lengva sulankstymo sistema. Vežimėlis pagamintas naudojant specialiai parinktas medžiagas, kad būtų pasiektas tokio mažo svorio ir didelio komforto efektas. Be to, naudodami adapterius galite sukurti travel sistemą su automobiline kėdute Recaro Avan arba Salia Elite. Papildomi šio manevringo vežimėlio privalumai yra atlenkiamas atlošas, geras paminkštinimas ir didelis pirkinių krepšys.

  Į komplektą įeina:
  • Sportinukas;
  • Porankis.

  Savybės:

  Lengvas, bet funkcionalus

  "Recaro Lexa" - tai vežimėlis, kuris tiks tėvams, vertinantiems ir savo, ir mažylio komfortą. Mažas svoris, lygiai 6,4 kg nesumažino vežimėlio funkcionalumo. Dėl nedidelio dydžio tėvams bus daug lengviau - tai ypač įvertins tie, kurių butas yra ne pirmame aukšte.

  Patogi miego padėtis

  Kai jūsų mažyliui ateina laikas snausti, galite lengvai pasirūpinti, kad tai būtų dar patogiau -atlenkiamo atlošo funkcija ir reguliuojama kojų atrama suteikia galimybę tai padaryti bet kuriuo paros metu.

  Plati sportinuko kėdutė

  Recaro Lexa - tai vežimėlis su plačia kėdute, aukšta nugarėle ir 5 taškų saugos diržais. Tai suteikia jūsų vaikui aukšto lygio komfortą, kurio jis neabejotinai nusipelno. Be to, vaikas bus saugūs net tada, kai kažkuo sudomėjes, nuspręs stipriau pasilenkti per vežimėlio rėmą.

  Oro cirkuliacija

  Kėdutėje įrengtas reguliuojamas stogelis nuo saulės su langeliu. Be to, jis atlieka dar vieną funkciją - užtikrina vėdinimą, nes yra pagamintas iš smulkaus tinklelio. Orui pralaidūs įdėklai taip pat panaudoti atloše. Malonus vėjelis karštomis dienomis patinka visiems - mažyliui tai gali būti ypatingas jausmas, siejamas su vasara ir nerūpestingumu.

  Tvirta amortizacija

  Dėka geros amortizacijos, vežimėlis važiuoja lygiai ir sklandžiai - lyg slystų ledu. Mūsų neišgąsdins net nelygus paviršiai - "Recaro Lexa" įveikia įvairias kliūtis ir nuo to nenukenčia kelionės komfortas.

  Galimybė įdėti automobilinę kėdutę

  Jei norite sukurti kelioninę sistemą, "Lexa" vežimėlis neatima iš jūsų šios galimybės - naudodami adapterius ant vežimėlio galime uždėti ir "Recaro Avan" arba "Salia Elite" automobilinę kėdutę.

  Didelis pirkinių krepšelis

  Lengvai pasiekiamas pirkinių krepšelis - tai daiktas, kuris pravers kasdienio naudojimo metu ir leis daug patogiau atlikti nedidelius pirkinius su mažyliu. Recaro Lexa turi didelį pirkinių krepšį su prieiga tiek iš priekio, tiek iš galo.

  Sulankstymas viena ranka

  Siūlomas vežimėlis sulankstomas viena ranka, o sulankstytas jis yra nedidelis. Dėl to jį galėsite lengvai pasiimti su savimi į daugelį kelionių - jis lengvai tilps į tipinio lengvojo automobilio bagažinę.

  Specifikacija

  Išoriniai matmenys:

  47 x 80 x 104 cm

  Išoriniai matmenys sulanksčius: 

  47 x 27 x 58 cm

  Svoris

  6,4 kg

  Maksimalus vaiko svoris

  22 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija