Prekių katalogas

"Recaro Monza Nova 2 Seatfix" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Prime Mat Black

 • "Recaro Monza Nova 2 Seatfix" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Prime Mat Black

  Kodas: 10598
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  Recaro
 •  

  Recaro Monza Nova 2 Seatfix - 15-36 kg automobilinė kėdutė

  "Recaro" yra Vokietijos įmonė, teikianti aukščiausios kokybės produktus aviacijos ir automobilių sėdynių pramonėje.

  "Monza Nova 2 Seatfix" - tai kėdutė, kurios aukšta kokybė ir naudojami sprendimai lemia labai aukštą saugumo lygį. Dėl plačios reguliavimo sistemos galima pritaikyti dviem svorio grupėms, todėl kėdutė tinka vaikams nuo 15 iki 36 kg. Monza dizainas apgalvotas iki smulkmenų, tinkamas kėdutės profilis užtikrina komfortą kiekviename naudojimo etape. Naudojamos lanksčios, aukštos kokybės medžiagos užtikrins tinkamą amortizaciją, kai jos gali prireikti. Monza Nova 2 Seatfix kėdutei Monza Nova 2 pritvirtinti pakanka trijų taškų saugos diržų, tačiau jei automobilyje įrengta ISOFIX sistema, kėdutė įgis papildomo stabilumo.

  Savybės

  Saugumas įrodytas bandymais

  Nusprendę įsigyti automobilinę kėdutę, turėtume rinktis tokią, kurioje svarbiausia - keleivių saugumas. Aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir išplėtota šoninės apsaugos sistema padėjo pelnyti "Monza Nova 2 Seatfix" 4 žvaigždučių įvertinimą prestižiniame ADAC teste.

  Papildoma atrama - ISOFIX sistema

  Kėdutė su ISOFIX sistema suteikia nemažai papildomų privalumų, iš kurių svarbiausi yra šie:

  • Papildomas stabilumas priekinio smūgio atveju - automobilio saugos diržai amortizuoja tik paties vaiko svorį, o kėdutės svorį išlaiko ISOFIX jungtys.
  • Šoninio susidūrimo atveju tvirtinimo įtaisas prilaiko kėdutę, neleisdamas šoniniam judėjimui.
  • Kai kėdutė bųna neužimta, jos nereikia tvirtinti saugos diržu, kad ji nejudėtų po automobilį.

  Daugiasluoksnė konstrukcija

  Kiekvienas "Recao Monza Nova 2 Seatfix" kėdutės sluoksnis suteikia papildomo lankstumo, kuris pasireiškia ne tik dideliu patogumu sėdint kėdutėje, bet ir padeda apsaugoti vaiko kūną šoninio susidūrimo atveju.

  ASP šoninės apsaugos sistema

  Platūs, papildomai sutvirtinti šonai yra pažangios ASP šoninės apsaugos sistemos dalis. Kuri yra sukurta taip, kad sugertų dalį jėgos, atsirandančios šoninio smūgio metu, ir apsaugotų jūsų vaiką šio itin pavojingo susidūrimo atveju.

  Visada pritaikyta

  Per vienerius metus jūsų vaikas gali paaugti iki 15 cm, todėl dėl daugiapakopio galvos atlošo reguliavimo "Monza Nova 2 Seatfix" visada puikiai tiks.

  Reguliuojamas galvos atramos gylis

  Tinkamas galvos atramos pritaikymas užtikrina jautrios jūsų vaiko galvos ir kaklo apsaugą. Kad jis atliktų savo funkciją, būtina reguliuoti ne tik jo aukštį, bet ir gylį. "Monza Nova 2 Seatfix" suteikia tokią galimybę, todėl jūsų vaiko galva visada bus patogiai paremta.

  Įmontuota garso sistema

  Galvos atloše įrengti garsiakalbiai, per kuriuos skambės jūsų vaiko mėgstamos pasakos ir dainos. Tai taip pat, paprastas būdas paskatinti vaiką saugiai atremti galvą į kėdutės atlošą.

  Apmušalai aukščiausios kokybės

  "Recaro" kėdučių apmušalų audinys itin malonus liesti ir atitinka griežtus "Eco-Tex Standard 100" ir "Stiftung Warentest" reikalavimus. Audinys yra pralaidus orui ir efektyviai išsklaido šilumą. Tankus audinio pynimas apsaugo nuo gilaus užteršimo.

  Specifikacija

  Svoris:

  5,7 kg

  Matmenys:

  45 x 54 x 67-81 cm

  Svorio grupė:

  II/III

  Video

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija