Prekių katalogas

"Recaro Salia i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Prime Silent Grey

 • "Recaro Salia i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Prime Silent Grey

  Kodas: 10226
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  Recaro
 •     


    "Recaro Salia i-Size" automobilinė kėdutė
   

  "Recaro Salia i-Size" yra "i-Size" standartą atitinkanti kėdutė ir atitinka saugos standartus. Kėdutė tiks vaikams nuo 40 iki 105 cm ūgio, užtikrindama jų saugumą ir patogumą maždaug iki 4 metų. Salia i-Size kėdutė montuojama ant ISOFIX pagrindo su 360 laipsnių pasukimo funkcija. Ši funkcija ypač naudinga keičiant važiavimo kryptį arba į kėdutę sodinant mažą keleivį. Gaminio teikiamas saugumas ir patogumas suteiks jūsų vaikui saugumo ir komforto lygį, kuris įkvėps norą keliauti kartu.


   

  Salia auga taip pat greitai kaip ir jūsų vaikas - galvos atramos reguliavimo sistema integruota į saugos diržus, todėl kėdutės dydžio pritaikymas prie vaiko kūno  yra neįtikėtinai greitas. Jūs galite mėgautis komfortu, o jūsų mažylis - raidos pažanga, kuri tikrai neliks nepastebėta.


   

  Kėdutė sumontuota ant ISOFIX pagrindo, kuriame įrengti teisingo sumontavimo indikatoriai ir stabilizuojanti kojelė, dėl kurios sunku neteisingai sumontuoti kėdutę automobilyje.  Į komplektaciją įeina:
   

    

  •    Automobilinė kėdutė;

  •  

  •    Bazė.

  •     Savybės   

   

   


     Naujagimių įdėklas


   

  Su paminkštintu naujagimių įdėklu jūsų mažylis gali tikėtis patogumo ir ergonomiškumo. Įdėklas taip pat suteiks tinkamą atramą jūsų kūdikio galvutei, kuris buvo sukurtas iš orui laidžių medžiagų.


   

   

   

   


     Pasukimo funkcija


   

  Įkelti ir iškelti vaiką bus daug lengviau, jei turėsite galimybę pasukti kėdutę - ir tik viena ranka. Siūlomame modelyje įdiegta 360 laipsnių pasukimo funkcija, todėl jis greitai taps kiekvieno tėvelio mėgstamiausiu.


   

   

   

   


     I-Size standartas


   

  "Salia" yra i-Size standartą atitinkanti kėdutė, o tai reiškia, kad jai buvo atlikti griežtesni bandymai. Šioje kėdutėje galime vežti nuo 40 iki 105 cm ūgio keleivį, o tai praktiškai reiškia paruoštą sprendimą nuo gimimo iki maždaug 4 metų amžiaus - naudojimo laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo vaiko augimo greičio.


   


   

   

   


     ASP sistema


   

  ASP - tai apsaugos sistema, kurią sudaro dvi plokštės, esančios kėdutės šonuose. Prieš pradedant važiuoti, reikia atidaryti tą, kuris yra keleivio durelių pusėje. Plokštės sugeria smūgio jėgą ir leidžia ją nukreipti, o tada paskirstyti per kėdutės apvalkalą.


   

   

   

   


     Apsaugos diržai su Hero sistema


   

  Kėdutėje įrengti 5 taškų saugos diržai su HERO apsaugomis - pečių diržų apsaugos integruotos į galvos atramą, todėl išvengiama pavojaus, kad diržai susisuks ar nuslys. Apsaugos taip pat apsaugo nuo perkaitimo, o tai kartu su vėdinimo sistema, kuri pravers keliaujant karštomis dienomis.


   

   

   

   


     Saugus galvos atlošas


   

  Kėdutės galvos atramą sudaro "Memory" putos, kurios ne tik prisitaiko prie vaiko galvos formos, bet ir sugeria susidūrimo metu susidariusią energiją - tai patogumas ir saugumas.


   

   

   

   


     Auga kartu su jūsų vaiku


   

  Salia i-Size prisitaiko prie jūsų vaiko kūno formų - reguliuojama galvos atrama yra integruota į 5 taškų saugos diržus, todėl pakėlus jos aukštį, automatiškai pasikeičia ir saugos diržai. Reguliuoti paprasta ir nė vienam iš tėvų neatims likusios energijos ar kantrybės.


   

   

   

   


     Nustatymas 3 padėtimis


   

  Siūlomas modelis leidžia pasirinkti patogią miego ar poilsio padėtį -kėdutę galima nustatyti 3 variantais, kai ji sumontuota nugara į važiuojamą dalį. Reguliuoti galima ir tada, kai keliaujama į priekį atsukta kėdute.


   

   

   

   


     Montavimas


   

  Kėdutė montuojama ant pridedamo "Isofix" pagrindo - ant pagrindo esantys indikatoriai informuos apie teisingą pritvirtinimą, o dėl integruotos atramos nereikia nerimauti dėl montavimo stabilumo.


      Specifikacija   

  Svoris


   

  15 kg


   

  Matmenys


   

  44 x 63-68 x 61-69 cm


   I dydžio standartas
   

  Taip


   

  Didžiausias vaiko svoris


   

  18 kg


   


   Filmas


   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija