Prekių katalogas

Skiddou Bjorg - gravitacinis pasivažinėjimas | Sky High

 • Skiddou Bjorg - gravitacinis pasivažinėjimas | Sky High

  Kodas: 18047
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Skiddou
 • Skiddou Bjorg - gravitacinis pasivažinėjimas

  Spalva / dizainas: Sky High

  "Skiddou Bjorg" yra naujoviškas gravitacinis atrakcionas, kuriam veikti reikia tik vieno maitinimo šaltinio - jūsų vaiko. Pasivažinėjimas sukurtas taip, kad padėtų jūsų mažyliui augti, kartu neatimdamas iš jo teikiamo malonumo ir džiaugsmo. Skiddou Bjorg turi unikalią konstrukciją, atitinkančią saugos standartus. Didžiausia jo keliamoji galia - 50 kg, todėl gaminį gali naudoti ir paaugliai, ir daugiau nei vienas suaugęs žmogus. Kad Bjorg pajudėtų, tereikia dinamiškai pasukti vairą.

  Skiddou Bjorg pasivažinėjimo atrakcionas sukurtas naudojant sprendimus, kurie buvo nepriklausomai išbandyti saugumo požiūriu. Tai dar ne viskas - taip pat buvo pasirūpinta, kad gaminys atitiktų estetikos reikalavimus, praturtinant siūlomą saugumą unikaliu dizainu.

  Galimybės

  Kėlionės patogumas

  Didelė sėdynė ir pakankamas atstumas iki vairo užtikrina, kad kiekviena kelionė keleiviui būtų patogi. Bjorg nereikalauja jokios galios - visą energiją suteikia dinamiškas vairo judesys. Vienintelė varomoji jėga čia yra jūsų vaikas :)

  Neslystanti konstrukcija

  Komfortas yra svarbus, tačiau saugumas yra prioritetas. Kad jūsų mažylio kojytės nesuklystų, raitelis turi neslystančią struktūrą. Be to, prieš pradedant pardavinėti "Bjorg", nepriklausomos institucijos atliko jo saugos bandymus. Dėl to tai yra pasitikėjimo vertas gaminys.

  minkšti ratai

  .Skiddou Bjorg turi ratukus, kurie nebraižo žemės - taigi, pablogėjus orams, pramogos gali persikelti iš kiemo į namus.

  Motorų vystymasis

  .Važinėjimo riedžiu priemonė palaiko vaiko motorikos vystymąsi, bet ne tik tai - ji taip pat užtikrina, kad mažylis lavintų koordinaciją ir judėjimą erdvėje. Šių įgūdžių neįmanoma išsiugdyti vien teoriškai - reikalingi praktiniai pratimai, o su "Skiddou Bjorg" kūdikių važiuokle mažylis prie jų prieis su dideliu noru ir atsidavimu.

  Visiems

  Didžiausia gaminio keliamoji galia yra 50 kg, todėl "Bjorg" tinka ne tik vaikams, bet ir paaugliams bei suaugusiesiems. Gaminį gali naudoti mažyliai nuo 3 metų amžiaus.

  Taip smagu

  Judėjimas yra sveikata - "Skiddou Bjorg" važiuoklė paskatins jūsų mažylį šiek tiek pasitreniruoti lauke. Be to, jis pats savaime yra linksmybių šaltinis - namo parsiveš daug vaikiško, nežaboto džiaugsmo, kuris užkrečia visus aplinkinius.

  .Specifikacijos

  Produkto svoris

  4,2 kg

  Matmenys (plotis. x L x H.)

  30 x 69,5 x 37 cm

  Vaiko grupė

  3+

  Maksimali apkrova

  ./p>

  50 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija