Prekių katalogas

Swandoo Charlie - i-Size automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Forest Fruits

 • Swandoo Charlie - i-Size automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Forest Fruits

  Kodas: 16529
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Swandoo
  Spalva
  Rožinė
 •  

  Swandoo Charlie - i-Size automobilinė kėdutė

  Būdami tėvais, jūs, be abejo, darote viską, kad jūsų vaikas augtų laimingas, o rūpesčiai dėl jo sveikatos ir saugumo dažnai neduoda jums miegoti naktimis. Žinoma, ne viską galima išspręsti ir daugumos situacijų neįmanoma numatyti. Viskas, ką galite padaryti, tai užtikrintai žvelgti į ateitį ir džiaugtis kiekviena akimirka kartu.

  "Swandoo Charlie" automobilinė kėdutė sukurta pagal "i-Size" standartą ir pritaikyta vyresniems vaikams nuo 100 iki 150 cm ūgio. Jos paskirtis - užtikrinti, kad kiekviena jūsų vaiko kelionė baigtųsi saugiu atvykimu į kelionės tikslą. Kėdutė "Swandoo Charlie" yra modulinės konstrukcijos ir auga kartu su jūsų vaiku, nes galvos atramą galima reguliuoti 11 padėčių ir automatiškai reguliuoti plotį. Vaiko patogumą trumpose ir ilgose kelionėse užtikrina ergonomiški porankiai ir daugybė vėdinimo angų, kėdutė tvirtinama priekiu į priekį naudojant automobilio diržą arba papildomai naudojant "Isofix" sistemą.

  Į komplektaciją įeina:
  • Automobilinė kėdutė.

  Savybės

  jauki kėdutė ir atlošas

  "Swandoo Charlie" automobilinės kėdutės sėdynėje ir atloše įrengta daug ventiliacijos angų, kad pagerėtų oro srautas. Dėl to jūsų mažylis gali tikėtis tinkamos termoreguliacijos. Be to, ergonomiški porankiai užtikrina, kad jūsų vaikas galėtų patogiai sėdėti ir rasti jam tinkamą padėtį.

  Didesnis saugumas priekinių susidūrimų metu

  Automobilinės kėdutės "Swandoo Charlie" sėdynė sukurta taip, kad jos konstrukcija neleistų vaikui slysti po automobilio diržu priekinio susidūrimo atveju, todėl padidėja saugumas.

  Gro-wing sistema

  Dažnai pasitaiko, kad tėvai nepasirengę, jog jų vaikas paaugtų - priešingai nei "Swandoo Charlie" automobilinė kėdutė, kuri tinka mažyliams nuo 3 iki 12 metų. Vaiko kūnas bėgant metams keičiasi, o kėdutė vystosi kartu su juo. Galvos atramos aukštis reguliuojamas 11 padėčių, o jos plotis keičiasi automatiškai, todėl vaikui suteikiama reikiama erdvė.

  Akies lygio indikatorius

  Kaip įsitikinti, kad galvos atrama nustatyta tinkamame aukštyje? Su "Swandoo Charlie" automobiline kėdute niekada neturėsite panašių abejonių - jos galvos atloše įrengtas specialus žymeklis. Jei jis yra vaiko akių lygyje, tai geras ženklas tėvams.

  Šoninio smūgio apsauga Side Impact Buddy 

  Visą kėdutės naudojimo laiką ji nuolat užtikrina šoninę apsaugą. Nepastebimas elementas, kuris yra "Side Impact Buddy" kamštis, sugeria maždaug 40 % jėgų, patiriamų šoninio susidūrimo metu. Tiesiog įstatykite kištuką į jam skirtą vietą iš arčiausiai automobilio durelių esančios pusės.

  Lengvas tvirtinimas

  Automobilio kėdutė automobilyje tvirtinama diržu, be to, galima naudoti "Isofix" tvirtinimo įtaisus. Automobilinė kėdutė "Swandoo Charlie" montuojama priekiu.

  Specifikacija

  Svoris:

  6,7 kg

  Sėdynės matmenys:

  48 x 51 x 79 cm

  Montavimas:

  Automobilio saugos diržas / ISOFIX bazė

  Važiavimo kryptis:

  Priekyiu

 • Alternatyvios prekės

  "Swandoo Charlie" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Sezamo pilka
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  259 
  289  Sutaupykite 30 
  "Swandoo Charlie" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Blueberry
  Spalva
  Mėlyna
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  289 
  "Swandoo Charlie" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Chia Black
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  289 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija