Prekių katalogas

"Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Blueberry

 • "Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Blueberry

  Kodas: 14411
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Swandoo
 •  

  Swandoo Marie - i-Size automobilinė kėdutė

  "Swandoo" - tai prekės ženklas, sukurtas tėvų, kurie, remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis apie saugumą, sugebėjo sukurti naujovėmis pagrįstus gaminius, užtikrinančius maksimalią apsaugą ir komfortą keliaujant automobiliu. Kol jūsų vaikas mėgausis aukštais standartais, jūs galėsite atsipalaiduoti ir išlikti ramūs visą kelią.

  Marie - tai kėdutė, kurioje dera paprastas naudojimas, komfortas ir "i-Size" saugos standartas. Kėdutė skirta visiems vaikams - ji patiks tėvams, kuriems patinka 360 laipsnių pasukimo funkcijos patogumas. Marie 360 suteikia galimybę pasirinkti 4 atsilenkimo padėtis, todėl kėdutė yra itin patogi, kad ir kuo užsiimtų mažasis keliautojas. "i-Size" standartas yra saugumo garantija - šį standartą atitinkančios automobilinės kėdutės visą savo gyvavimo ciklą, kol vaikas pasiekia 105 cm ūgį, gali keliauti galine kryptimi.

  Montavimas ant integruoto "Isofix" pagrindo yra maksimaliai supaprastintas, todėl kėdutę ne tik patogu montuoti, bet ir tvirtai pritvirtinti prie automobilio sėdynės.

  Savybės

  Pilna pasukimo funkcija

  Kėdutė "Swandoo Marie" su 360 laipsnių pasukimo sistema yra kone geriausias sprendimas. Pasukti kėdutę į save bus labai patogu, ypač kai norėsite paruošti mažąjį keleivį kelionei. Kartu su magnetiniais saugos diržų spaustukais galite tikėtis maksimalaus komforto sodinant mažylį į kėdutę.

  Galvos atrama - saugi ir patogi

  Kėdutės galvos atrama užpildyta minkštomis atminties putomis, kurios puikiai prisitaiko prie vaiko galvos, kad būtų optimaliai patogu ir saugu. Vaikai auga stebėtinai sparčiai, todėl kėdutėje yra galvos atramos reguliavimo funkcija, leidžianti ją padidinti ir pritaikyti prie dabartinio jūsų mažylio kūno sudėjimo. Ant galvos atramos apmušalų esantis akių lygio indikatorius parodo, ar ji tinkamai sureguliuota pagal keliautojo ūgį.

  Gaivi vasara

  Vasaros sezono atostogos - puiki proga praleisti laiką kartu, tačiau ilgesnės kelionės šiuo laikotarpiu ne visada būna pačios maloniausios. Kad jūsų mažyliui būtų patogiau, "Marie" kėdutėje įrengta vėdinimo sistema, užtikrinanti gaivaus oro srautą.

  4 atsilenkimo padėtys

  Siekiant užtikrinti komfortą bet kokiomis aplinkybėmis, suteikiama galimybė reguliuoti kėdutę į skirtingas padėtis. Kėdutė "Swandoo Marie" bus puikus kompanionas, nesvarbu, ar jūsų vaikas atidžiai stebi aplinką, ar snaudžia - visa tai dėl nuolatinio pasirengimo prisitaikyti prie jūsų mažylio poreikių.

  Kėdutė su apsauga nuo šoninio smūgio

  Kėdutė turi būti patogi, tačiau visų pirma ji turi atitikti saugos standartus ir apsaugoti jūsų vaiką nuo blogiausio. Marie yra suderinama su i-Size standartu, todėl daugiau dėmesio skiriama kuo ilgesniam mažylių vežimui galine kryptimi. Be to, "Swandoo" siūlo įsigyti priedą "Side Impact Buddy", kuris amortizuoja smūgio jėgą, todėl šoninių susidūrimų metu jis tampa saugesnis.

  Komfortas

  "Swandoo Marie" kiekviename žingsnyje parodo, kad turi tik gerų ketinimų jūsų vaiko atžvilgiu. Saugos diržai apvilkti minkštomis pagalvėlėmis su neslystančiu sluoksniu - taigi diržai skatina ne tik saugumą, bet ir patogumą! Dar vienas privalumas - nuimami audiniai, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje.

  EPP tekstūra

  Siekiant dar labiau sustiprinti apsaugą, kedutė papildyta EPP medžiagos danga, kuri - beveik kaip kempinė - sugeria energiją ir taip pat pasižymi didesniu nei vidutinis elastingumu. Aukščiausios klasės medžiagų naudojimas prisideda prie kėdutės patikimumo.

  Montavimas

  Priklausomai nuo vaiko ūgio, kėdutė gali būti montuojama galine arba priekine kryptimi - galine kryptimi nuo 40-105 cm, priekine kryptimi - 76-105 cm ūgio vaikams. Daugybė bandymų parodė, kad mažylį saugiausia vežti priešinga kryptimi, todėl verta kuo ilgiau pasinaudoti galimybe keliauti atsukta nugara į važiuojamą pusę.

 • Alternatyvios prekės

  "Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Sezamo pilka
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  440 
  "Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Lime / Sesame Grey
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  440 
  "Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Juoda
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  599 
  "Swandoo Marie 3" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Forest Fruits
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  440 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija