Prekių katalogas

Swandoo Marie 5 - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Black

 • Swandoo Marie 5 - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Black

  Kodas: 23450
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Swandoo
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  "Swandoo" - tai aukščiausios kokybės gaminiai, užtikrinantys saugumą ir komfortą. Be techninės revoliucijos, "Swandoo" sėdynės taip pat pasižymi gražiu dizainu. Jei jūsų šeimai svarbus estetikos ir išskirtinumo jausmas, "Swandoo" sėdynė - puikus pasirinkimas.

  Swandoo Marie 5 yra vyresnioji kultinės sukamosios kėdutės Marie 3 sesuo. Ergonomiškų formų ir įvairių saugos sistemų dėka Marie 5 yra viena saugiausių ir patogiausių kėdučių rinkoje. Unikali Marie 5 konstrukcija leidžia patogiai vežti vaiką priešinga kryptimi iki maždaug 4 metų amžiaus (105 cm ūgio). Kiekviena vėlesnė "Marie" kėdutės versija yra tokia pat funkcionali ir saugi, tačiau patobulinta detalėmis. Tai, kas kartais iš pirmo žvilgsnio nematoma, yra labai svarbu visai "Swandoo" šeimai - visa tai tam, kad jūsų vaikas gautų tai, kas geriausia ir ko jis nusipelnė.

  Kuo "Marie 5" skiriasi nuo ankstesnės versijos? 

  • modulinis įdėklas, kurį galima padalyti į kelias dalis. 
  • spyruoklinis diržas, kuris atšoka žemyn ir padeda vaikui lengviau įlipti į sėdynę. 
  • dar didesnis oro srautas nugaros ir galvos srityje. 
  W zestawie:
  • autoobilinė kėdutė,
  • sukmoji bazė

  Sąvybės

  Pilnas apsisukimas

  "Swandoo Marie 5" - tai automobilinė kėdutė, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas vaiko ir tėvų saugumui ir patogumui. Naujoviška visiško pasukimo sistema yra tikras proveržis, leidžiantis tėvams laisvai pritvirtinti vaiką kelionei, nereikalaujant prievarta manevruoti. Todėl mažylis gali keliauti maksimaliai saugiai atsuktas galine kryptimi, o nuo tam tikro ūgio - ir atsuktas į priekį, priklausomai nuo pageidavimų. 

  Penkių taškų saugos diržai su įtempimo kontrole 

  Penkių taškų saugos diržai tvirtai apjuosia vaiką keleivį ir tolygiai paskirsto priekinio smūgio metu atsirandančias jėgas. Tinkamai užsegti 5 taškų saugos diržai neleidžia vaikui netyčia išslysti iš sėdynės. Statistika rodo, kad iki 50 % vaikų yra netinkamai prisisegę diržą. Technologija "Harness+" informuoja apie tinkamą diržo įtempimą, todėl keleivis keliauja maksimaliai saugiai. 

  Spyruoklinis diržas

  Diržai yra su magnetais, kurie, vaiką pasodinus į kėdutę, prilaiko diržus. Taip užtikrinama, kad dirželiai nesusipainiotų automobilio kėdutės sėdynėje. 

  Lengvas vaiko įsodinimas į kėdutę 

  Diržai yra su magnetais, kurie, vaiką pasodinus į kėdutę, prilaiko diržus. Taip užtikrinama, kad dirželiai nesusipainiotų automobilio kėdutės sėdynėje. 

  Side Impact Buddy

  "Marie 5" užtikrina aukščiausio lygio šoninę apsaugą. Šoninio smūgio apsauga "Side Impact Buddy" užpildo erdvę tarp sėdynės ir durų ir blogiausiu atveju sugeria didžiąją dalį šoninio susidūrimo metu susidariusios energijos. 

  EPP tekstūra 

  Kėdutės medžiaga, iš kurios yra pagaminta automobilinė kėdutė yra praturtinta lanksčia EPP medžiaga, kuri sąveikaudama su "Side Impact Buddy" sistema sugeria dalį susidūrimo metu susidariusios energijos ir apsaugo jūsų vaiką. 

  Tolygiai reguliuojamas aukštis 

  Reguliuojant galvos atlošą su indikatoriumi keleivio akių lygyje bus lengviau nustatyti tinkamą sėdynės aukštį. 

  Sukimosi fiksatorius 

  "Marie 5" rūpinasi jūsų vaiko saugumu, todėl neleis per anksti pasukti kėdutės į priekį. Kad kėdutę būtų galima pasukti į priekį, vaikas turi būti pasiekęs reikiamą ūgį, šiuo atveju 76 cm. Galite būti tikri, kad jūsų vaikas keliaus saugiai. 

  Specifikacija

  Svoris:

  14,9 kg

  Svorio kategorija:

  (0+/I) 0-18 kg

  Grupa i-Size (vaiko ūgis):

  40-105 cm

  Film

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija