Prekių katalogas

"Thule Chariot Coaster XT" priekaba dviems vaikams - dviračio priekaba "2-in-1" | Mėlyna

 • "Thule Chariot Coaster XT" priekaba dviems vaikams - dviračio priekaba "2-in-1" | Mėlyna

  Kodas: 12793
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  THULE

 • "Thule Chariot Coaster XT" - dviračių priekaba 2in1

  "Thule Coaster XT" yra pradinio lygio "Thule" asortimento modelis. Nors jame nerasite daug patogumų, kuriuos galima rasti kituose jo broliuose, "Coaster XT" sugeba svarbiausią dalyką, kuriam jis sukurtas - saugiai vežti jūsų vaikus. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir patikrinta Thule ezHitch&trade tvirtinimo sistema; leidžia saugiai ir patogiai važiuoti.

  Į komplektą įeina:
  • Priekaba,
  • Vaikščiojimo rinkinys,
  • Komplektas dviračiui.

  Savybės

  .

  Dviračių priekabos funkcija

  Patikrinta technologija yra didžiulis pliusas gaminiams naudojamiems kelyje. Patentuota "Thule ezHitch&trade" tvirtinimo sistema; užtikrina idealų priekabos valdymą ir garantuotai patikimą tvirtinimą.


  Vežimėlio funkcija

  Nuėmus priekinį ratą galima lengvai bet kada paversti "Coaster XT" į patogų vežimėlį. "Thule" vežimėlio dideli galiniai ratai leis įveikti sudėtingiausią reljefą.


  Erdvi sėdynė

  Didelė dviejų asmenų sėdynė, užtikrins vienodą komfortą ir saugumą kiekvienam mažajam keleiviui. Viskas dėl simetriškos konstrukcijos ir dviejų atskirų penkių taškų saugos diržų, kurie neleidžia vaikui netyčia išslysti iš sėdynės.

   

   


  Išplėsta vėdinimo sistema

  "Thule Coaster XT" priekaboje įrengta orą praleidžianti tinklelio langų sistema. Šonuose esančios angos leis grožėtis besikeičiančiu kraštovaizdžiu, o karštomis dienomis suteiks malonų vėsos pojūtį. Norint apsaugoti vaikus nuo netikėto lietaus, priekinį langą galima uždaryti.


  Reguliuojama rankena

  "Thule" kūrėjai nepamiršo ir tėvų patogumo. Dėl reguliuojamos rankenos galėsite akimirksniu pritaikyti "Coaster XT" pagal savo ūgį ir poreikius.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  12 kg

  Sulankstyti matmenys:

  96 x 45 x 30 cm

  Maksimali sėdynės apkrova:

  45 kg

  Maksimalus keleivių skaičius:

  2

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija