Prekių katalogas

THULE Chariot Sport 2 - dviračio priekaba "2in1" | Spectra Yellow

 • THULE Chariot Sport 2 - dviračio priekaba "2in1" | Spectra Yellow

  Kodas: 12785
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  THULE Chariot Sport 2 - dviračio priekaba "2in1"

  Thule Sport - tai vieno asmens priekaba su vaikiško vežimėlio arba bėgimo vežimėlio funkcija. Sport yra geriausiai įrengtas švedų gamintojo modelis, o didžiausias jo privalumas - patikimas diskinis stabdys, leidžiantis visiškai kontroliuoti vežimėlį važiuojant. Sport versijoje atsiskleidžia visas Thule dizainerių genialumas, joks elementas čia nebuvo rastas atsitiktinai, o kiekviena detalė sudaro harmoningą visumą. Ideali ratų bazė,  itin lengva konstrukcija leis važiuojant dviračiu beveik nejausti papildomo svorio.

  "Thule Sport" turi daugybę unikalių funkcijų, pavyzdžiui, rankinį stabdį, "Lockkit" sistemą ir itin patogų sėdynės įdėklą.


  Į komplektaciją įeina:
  • Priekaba,
  • Dviračio tvirtinimo rinkinys,
  • Vairavimo rinkinys,
  • "Lockkit" tvirtinimas.

  Savybės

  Važiavimui ir pasivaikščiojimams

  "Thule Sport" priekaba turi du sulankstomus priekinius ratus, kurie leis ją paversti itin patogiu ir saugiu vaikišku vežimėliu.

  Diskiniai stabdžiai

  "Thule" yra aktyvų gyvenimo būdą propaguojantis prekės ženklas. Patogus rankinis stabdis leis jums maksimaliai kontroliuoti vežimėlį. Ypač intensyvaus bėgimo metu.

  Reguliuojama bagažinė

  Kiekvieną kartą vykstant į kelionę, pravartu su savimi pasiimti visus kūdikio priežiūros reikmenis. Į talpią "Thule" bagažinę galėsite sutalpinti viską, ko reikia. Ją galite reguliuoti iki trijų padėčių. Didelis skaidrus šviesą atspindintis elementas užtikrina saugumą vakarinių kelionių metu.

  Ventiliuojami šonai

  "Thule Sport" priekaba paruošta visiems metų laikams ir užtikrina išskirtinį keleivių komfortą, kad ir kokios būtų oro sąlygos. Dėl atidaromų ventiliacijos langų galėsite visiškai kontroliuoti temperatūrą priekabos viduje.

  Išplėsta vėdinimo sistema

  Priekabos apačioje įrengtos uždaromos ventiliacijos angos užtikrina dar geresnę oro cirkuliaciją.

  Lockkit tvirtinimas

  "Thule" yra patikimumo ir saugumo sinonimas. Todėl "Sport" priekaboje įrengta "Lockkit" sistema, kuri neleis tretiesiems asmenims atkabinti priekabos nuo dviračio.

  Daugiapakopis rankenos reguliavimas

  Kelionės malonumas labai priklauso nuo tinkamo vežimėlio pritaikymo. Daugiapakopis rankenos reguliavimas leis pritaikyti vežimėlį pagal tėvų ūgį ir pageidavimus.

  Kompaktiškas sulankstytas

  "Thule" dizaineriai žino, koks svarbus yra kompaktiškas gaminys, ypač tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Todėl "Sport" priekaboje įrengta išradinga sulankstymo sistema, leidžianti ją sutalpinti į mažiausią bagažinę.

   

  Sportas 2

  Kryžius 2

  Lite 2

  Kabina 2


  Maksimali apkrova:

  45 kg

  Sėdynės aukštis:

  70 cm

  Matmenys:

  110 x 80 x 95-110 cmSulankstyti matmenys:

   

  Aksesuarai

   

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija