Prekių katalogas

THULE Sapling - ergonomiška kelioninė bagažinė | Juoda

 • THULE Sapling - ergonomiška kelioninė bagažinė | Juoda

  Kodas: 15581
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 • "Thule Sapling" - didelė kelioninė vaikiška kėdutė

  Spalva / modelis: Juoda

  "Thule Sapling" - tai ergonomiška, didelė ir patogi vaiko nešioklė. Ypač rekomenduojama ilgiems ir sudėtingiems žygiams, pavyzdžiui, į kalnus.

  Nešioklė yra puikiai suprojektuota. Jos forma, nedidelis svoris ir plati diržų reguliavimo sistema leidžia nešioklę pritaikyti prie prižiūrinčiojo kūno ir ūgio. Dėl ventiliuojamos sėdynės ir nugaros skydelio ji suteikia vaikui komfortą ir patogumą. Dėl plačios ir gilios sėdynės patogu ir kojoms.

  Konstruota atsižvelgiant į drėkinimą - įrangos skyriuje įrengta anga gertuvei (buteliukas parduodamas atskirai).

  <Į komplektą įeina:

  Galimybės

  Perfektingai vėdinama sėdynė ir atlošas

  Vaikų kėdutės keliamoji galia iki 18 kg. Ji pagaminta iš tinklelio, kuris vasarą užtikrina puikią ventiliaciją. Papildomas privalumas - atloše esantis vėdinimo langelis vaikui ir tėvams.

  Reguliuojama kūdikio sėdynė

  Vežimėlyje yra savarankiškai prisegama kūdikio sėdynė. Tai puikus sprendimas, nes ją galima lengvai nuimti ir išvalyti skalbimo mašinoje. Šios sėdynės aukštis reguliuojamas ir ji prisitaikys prie jūsų kūdikio augimo poreikių.

  Išimami saugos diržai

  Vidiniai saugos diržai vaikui - tai garantija, kad mažylis kelionės metu neiškris. Diržai turi sagtį su papildomu saugos įtaisu, neleidžiančiu vaikui jų atsisegti. Diržus taip pat galima visiškai nuimti vienu spustelėjimu.

  Apsauginis šliaužtinukas

  Vežimėlis komplektuojamas su specialiu "šliaužtinuko" audinio gabalėliu, kuris apsaugo tėvų nugaros atlošą nuo sutepimo, kai vaikas užmiega ir prisiglaudžia prie tėvų.

  Tentas nuo saulės su UV50 apsauga

  Prireikus nuimamą lankstų tentą nuo saulės galima keliais judesiais išskleisti arba prisegti. Laikotarpiais, kai nėra saulės, stogelį taip pat galima tiesiog nuimti.

  Aksesuarų kišenė

  Apatinėje nešioklės dalyje yra talpi (22 l) kišenė aksesuarams, užsegama užtrauktuku iš abiejų pusių, todėl dėvint kuprinę ją lengva pasiekti. Papildoma nedidelė kišenė, pavyzdžiui, mobiliajam telefonui, yra ant juosmens diržo.

  Didelis diržo reguliavimo diapazonas

  "Thule Sapling" - tai turistinė kuprinė, kuri puikiai tiks ją dėvinčiam žmogui.

  Specifikacija

  Svoris:

  3,2 kg

  Matmenys:

  35 x 31 x 73 cm

  Svorio grupė:

  iki 18 kg

  Medžiaga:

  Pagaminta iš audinių be PFC ir perdirbto poliesterio

  Filmas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija