Prekių katalogas

Thule Yepp Nexxt Mini - kėdutė ant dviračio vairo | Mint Green

 • Thule Yepp Nexxt Mini - kėdutė ant dviračio vairo | Mint Green

  Kodas: 12864
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  "Thule Yepp Nexxt Mini" kėdutė ant dviračio vairo

  "Thule Yepp Nexxt Mini" yra idealus sprendimas tėvų meilei keliauti dviračiu. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiškų matmenų kėdutę bus galima lengvai pritvirtinti ant beveik bet kokio dviračio vairo. Ilgametė "Thule" patirtis leido bendrovei sukurti patogią kėdutę mažiesiems, kuri netrukdys važiuoti dviračiu.

  Į komplektą įeina:
  • Kėdutė,
  • Montavimo adapteris.

  Savybės


  Greitas surinkimas ir išardymas

  Su "Thule Yepp Nexxt Mini" visada būsite pasiruošę važiuoti. Patentuota montavimo sistema leidžia akimirksniu sumontuoti ir nuimti kėdutę, išlaikant aukščiausius saugos standartus.


  Visada tinka

  Atitinkama kojų atrama reiškia ne tik didesnį komfortą, bet ir mažojo keleivio saugumą. Daugiapakopis kojų atramos reguliavimas leis kėdutei puikiai priglusti visą jos naudojimo laiką.


  Puiki ventiliacija

  "Thule Yepp Nexxt Mini" atloše įrengtos dvi gausios vėdinimo angos, todėl vasaros pasivažinėjimai taps komfortiškesni. Sausa nugara taip pat reiškia, kad mažesnė tikimybė užsikrėsti pavojinga infekcija.


  5 taškų diržai su saugos sagtimi

  Visuose "Thule" sprendimuose ypatingas dėmesys skiriamas praktinei ir saugumo pusei. Penkių taškų saugos diržai turi specialią apsauginę funkciją, kuri apsunkina galimybę patiems atsegti diržus. Tai užtikrina, kad jūsų vaikas išliks saugus, o jūs galėsite susikoncentruoti į kelią.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  1,9 kg

  Montavimo vieta:

  Vairo tiltelis (tradicinio arba priekinio tipo)

  Vaiko amžius:

  Sukurtas ir išbandytas vaikams nuo 9 mėnesių iki 3 metų amžiaus, kurių didžiausias svoris 15 kg. Dėl jaunesnių nei 1 metų vaikų kreipkitės į pediatrą.

  Visus vaikus turėtų patikrinti pediatras.

   

  Vaizdo įrašas

   

  Priedai

   
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija