Prekių katalogas

"Bobike Maxi GO RS" - prie bagažinės tvirtinama dviračių sėdynė su reguliuojamu atlošu | Candy Pink

 • "Bobike Maxi GO RS" - prie bagažinės tvirtinama dviračių sėdynė su reguliuojamu atlošu | Candy Pink

  Kodas: 21214
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Bobike
 •  

  "Bobike Maxi GO RS" - prie bagažinės tvirtinama dviračių sėdynė su reguliuojamu atlošu 

  Spalva: Candy Pink

  "Bobike GO RS" yra unikali vaikiška dviratukų kėdutė, kurioje įrengta naujoviška atsilenkimo sistema. 

  Jos dėka galite lengvai ir greitai pakeisti sėdynės padėtį į patogią pusiau gulimą padėtį, taip užtikrindami vaikui komfortą miego metu. Tiesiog paspauskite atlenkimo mygtuką ir sėdynė lengvai atsilenks iki 20° kampu. Visa tai galima atlikti per kelias sekundes, nenaudojant jokių įrankių ar papildomų pastangų. Ši sistema užtikrina saugumą ir paprastą naudojimą, todėl važinėti dviračiu su vaiku bus dar maloniau ir patogiau.

  Į komplektą įeina:

  Dviračio sėdynė

  Specifikacijos

  Maksimalus vaiko svoris: 22 kg
  Vaiko ūgis: maks. 110 cm
  Vaiko amžius: nuo 9 mėnesių iki maždaug 5 metų 


  Funkcijos: 

  Reguliuojamas atlošas


  Atlenkiamas atlošas, skirtas snausti, reguliuojamos kojų atramos. Neperšlampamas ir patogus sėdynės užvalkalas (nuimamas, kad būtų lengva valyti). Reguliuojami diržai 2 aukščio padėtyse. 

   Galite lengvai reguliuoti sėdynės atlošą, net kai vaikas sėdi sėdynėje. Kojų atramų padėtį taip pat lengva reguliuoti. 

  Saugus ir tvirtas montavimas

  Montuoti "Bobike" sėdynes paprasta ir nereikia jokių papildomų įrankių."Bobike Go" galima montuoti dviem būdais. 1P siūloma montuoti ant rėmo, kurio skersmuo nuo 8 iki 40 mm. Taigi diapazonas labai platus. Antrasis būdas - montuoti ant dviračių bagažinės. Rinkdamiesi sėdynę, pirmiausia siūlome patikrinti ir nustatyti, kuris tvirtinimo variantas jums patogiausias.

  Šio varianto sėdynės tvirtinimo sistema yra visiškai integruota į sėdynę ir gali būti tvirtinama prie visų bagažinių nuo 120 iki 185 mm, kurių vamzdžių skersmuo yra nuo 10 iki 16 mm. Montuojant nereikia jokių įrankių, todėl tai tikrai geras sprendimas, unikalus ir praktiškas!  

  Aukšta kokybė


  Unikali sustiprinta sėdynė su dvigubomis sienelėmis užtikrina papildomą saugumą.Lengvai užsegama sagtis, kurią galima valdyti viena ranka, didelės kojų apsaugos nuo sąlyčio su ratų stipinais užtikrina, kad sėdynė atitinka aukštus saugos standartus.Galinis šviesą atspindintis lipdukas padidina matomumą esant prastam apšvietimui.
   

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija