Prekių katalogas

gb Vaya 2 i-Size - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Satin Black

 • gb Vaya 2 i-Size - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Satin Black

  Kodas: 9200
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  GB
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne

 • gb "Vaya 2 i-Size" - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė

  Sūlomas gaminys yra vertas garsiojo gb Vaya modelio įpėdinis. Naujesnė, atnaujinta versija neabejotinai kelia mūsų pasitikėjimą ir yra saugus ir patogus sprendimas patogiai kelionei, kurios nusipelno kiekvienas mažylis!

  gb Vaya 2 yra i-Size reikalavimus atitinkanti kėdutė, tinkama vaikams nuo gimimo iki 105 cm ūgio arba iki 18 kg svorio.

  Kėdutės novatoriškumas juntamas kiekviename elemente ir funkcijoje, tai matyti tiek iš pažangių apsaugos sistemų, tiek iš integruotų reguliavimo mechanizmų, tiek iš panaudotos technologijos, leidžiančios nepertraukiamai suktis 360 laipsnių kampu.

  Kodėl verta rinktis "Vaya 2"?

  Produktas puikiai tinka tėvams, kurie vertina judėjimo laisvę šiuolaikiniame pasaulyje, kartu žinodami apie tykančius pavojus ir nuviliančius su tuo susijusius statistikos rezultatus.

   

  Savybės

  "i-Size" - kas tai yra?

  "i-Size" remiasi idėja, kad rinkdamiesi automobilinę kėdutę tėvai turėtų vadovautis vaiko ūgiu. Tai leidžia didesnius vaikus ilgiau vežti saugiausiu būdu, t. y. atsuktus į galinę sėdynės dalį. Pagal "i-Size" standartą tėvai savo vaikus iki 15 mėnesių amžiaus turi vežti priešinga kryptimi. Šį standartą atitinkančios kėdutės yra veiksmingesnės šoninio ir priekinio smūgio atveju - visa tai dėl to, kad jose įdiegtos pažangesnės apsaugos sistemos.

  Kryptinis valdymas

  Kėdutė rūpinasi jūsų vaiko saugumu ir žino, kad kiekviena gyvybė yra vienodai brangi. Vežimėlyje "Vaya 2 i-Size" įdiegta krypties valdymo sistema, kuri įpareigoja tėvus vežti vaiką nugara į važiuojamą pusę, kol jam sueis 76 cm ūgis arba 16 mėnesių.

   

   

  ER-Tech

  ER-Tech - tai technologija, kuri įsijungia automatiškai, kai priekinio susidūrimo metu atsirandančios jėgos pasiekia kėdutės apvalkalą. Šios milžiniškos jėgos poveikis sumažinamas, todėl jautrios vaiko kūno dalys, pavyzdžiui, kaklas ar galva, mažiau veikiamos pavojingo jos poveikio.

  L.S.P. šoninė apsauga

  Kol kalbame apie kėdučių apsaugos funkcijas, verta paminėti dar vieną - L.S.P. sistemą, kuri yra papildoma saugos funkcija, kurios buvimas bus įvertintas šoninio smūgio atveju. Pagrindinis šios sistemos tikslas - sumažinti smūgio energiją. Kad L.S.P. sistema veiktų tinkamai, turi būti atidaryta durų pusėje esanti varčia.

  .

  Galvos atramos reguliavimas

  Dvylikos padėčių reguliuojamo aukščio galvos atramos gb "Vaya 2 i-Size" automobilinėje kėdutėje užtikrina, kad kėdutė prisitaikytų prie vaiko ūgio, o mažojo keleivio galva visada būtų saugioje zonoje.

  Integruoti saugos diržai

  Saugos diržai yra būtini - neįsivaizduojame nė vienos kelionės be jų užsegimo. Diržus galima reguliuoti vienu patraukimu, todėl greitai ir lengvai įsitikinsite, kad jie yra tinkamame aukštyje naudotojui. Diržų paminkštinimas teigiamai veikia vaiko komfortą, todėl jis galės įveikti ne vieną kelionę.


  Sukimasis 360 laipsnių kampu

  Apsisukimo mechanizmas leidžia kėdutei laisvai suktis 360 laipsnių kampu, todėl vaiką joje galima greitai ir patogiai pasodinti ir, svarbiausia, papildomai neapkrauti stuburo.

  Atlenkiamas atlošas

  gb "Vaya 2 i-Size" leidžia nustatyti kėdutę į vaikui patogią ir saugią padėtį. Penkios į galą ir trys į priekį atsuktos padėtys suteikia tėvams daugybę galimybių!


  Magnetiniai spaustukai

  Magnetiniai spaustukai automobilio kėdutėje yra gana naudingas patentas, kuris neabejotinai patiks technologijų ir įdomių įtaisų mėgėjams. Dėl spaustukų vaiką įkelti į kėdutę ir iš jos išimti daug lengviau, nes niekas netrukdo.


  Montavimas

  Bazėje esančios "Isofix" jungtys gerokai padės sumontuoti kėdutę. Būdingas spragtelėjimas ir pasikeitusi indikatoriaus spalva rodys, kad kėdutė pritvirtinta teisingai. Bazėje yra stabilizuojantis nipelis, kuris suteikia dar vieną atramos tašką. Kėdutę "Vaya 2 i-Size" galima montuoti tik priešinga kryptimi, kai vaikas yra 76 cm ūgio.

  Specifikacija

  Svoris

  14,9 kg

  Matmenys

  70 x 43 x 63,5 cm

  I-Size standartas

  Taip

  Maksimalus vaiko svoris

  18 kg

  Vaiko ūgis

  Nuo 45 iki 105 cm

   

  Priedai

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija