Prekių katalogas

Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis vežimėlis 2in1 su galimybe 3in1 | Black

 • Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis vežimėlis 2in1 su galimybe 3in1 | Black

  Kodas: 13993
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
  Spalva
  Juoda

 • Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis vežimėlis 2in1 su galimybe 3in1 

  "Kinderkraft Everyday" yra daugiafunkcinis vežimėlis, kuriuo lengva važiuoti tiek siaurais miesto šaligatviais, tiek sudėtingesnėmis neasfaltuotomis vietovėmis. Plati amortizacijos sistema su reguliuojamu pakabos kietumu, leis inovatyviam "Kinderkraft" gaminiui prisitaikyti prie bet kokios dangos. Visa tai vainikuoja lankstūs ratai su gelio užpildu, užtikrinančiu atsparumą pradūrimams. Galimybė tvirtinti sėdynę į priekį arba atgal ir galimybė tvirtinti automobilinę kėdutę ant rėmo paverčia Everyday pirmuoju ir paskutiniu vežimėliu, kurio prireiks jūsų vaikui.

  Į komplektą įeina:
  • Rėmas,
  • Lopšys,
  • Sportinuko sėdynė,
  • kojų apklotas skirtas lopšiui ir sportinukui,
  • Adapteriai "Maxi Cosi" automobilinei kėdutei,
  • Apsauga nuo lietaus,
  • Tinklelis nuo uodų,
  • Puodelio laikiklis,
  • .

  Savybės

  .
  .
  .

  Erdvus lopšys su minkštu čiužiniu

  Jaukus lopšys su minkštu čiužiniu užtikrins jūsų mažojo keleivio komfortą nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų. Dėl nuimamo vidinio sluoksnio valymas ir higiena tampa daug paprastesnė.

   

  .

  Išplėsta vėdinimo sistema

  Panoraminis vežimėlio langas ir atidaromas sėdynės langas. Padės suteikti palengvėjimą karštomis dienomis. Tiesiog atsekite užtrauktuką ir leiskite mažyliui pajusti raminantį vėjelį virš galvos.

  .
  .

  Saugus kūdikio nešiojimas lopšyje

  "Kinderkraft" lopšys sukurtas atsižvelgiant į miegančio keleivio vežimą jame. Naudojant tinkamai sutvirtintus elementus, kelionė namo lopšyje bus ne tik patogi, bet ir saugi.

   

   

  .

  Aukščiausio lygio apsauga nuo saulės

  Dėl išskleidžiamo stogelio, pagaminto iš UV50+ filtruojančios medžiagos, jūsų mažylis gaus raminantį pavėsį, kuris apsaugos jo švelnią odą rankas nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

  .

  Impregnuoti audiniai

  Dėl impregnuotų audinių naudojimo, esant nedideliam lietaus kiekiui, nereikės dengti plėvelės nuo lietaus. Hidrofobinis audinys taip pat reiškia lengvesnį bet kokių nešvarumų pašalinimą.

   

  .

  Priekiu arba atbulai

  Perstatoma sėdynė sukuria daugybę naujų galimybių, kurių nėra klasikiniame vežimėlyje. Vaiką pasodinus priekyje priešais tėvus, sukuriamos idealios sąlygos dar glaudesniam bendravimui. Naudojant "Kinderkraft Everyday" užtenka vos kelių sekundžių, kad nemalonus vėjas, pučiantis tiesiai vaikui į veidą, pradėtų pūsti į sėdynės atlošą.

  .

  Išplėstinis sėdynės reguliavimas

  Dėl begalinio reguliavimo visada galėsite pritaikyti "Everyday" sėdynę pagal dabartinius vaiko poreikius. Nepriklausomas pakėlimo reguliavimas reiškia dar daugiau konfigūracijų. Sureguliavę sėdynę į atsilenkimo padėtį, sukursite tobulą miego aplinką.

  Puikiai tinka tėvams

  Reguliuojamas rankenos ilgis - tai sprendimas, už kurį jūsų rankos ir nugara jums padėkos. Pritaikyta vežimėlio ranken reiškia nepaprastą komfortą ilgų pasivaikščiojimų metu.

  .

  Lengvas manevringumas

  Dėl 360° kampu pasukamų priekinių ratų manevravimas ankštais miesto šaligatviais taps smagus ir lengvas. Važiuodami galite užfiksuoti ratų pasukimą, kad "Everday" važiuotų dar užtikrinčiau ir patogiau.

  Pakabos standumo reguliavimas

  Su "Everyday" vežimėliu įveikti sudėtingą reljefą taps malonumu. Viskas dėl reguliuojamos pakabos. Vos vienu rankos judesiu galite pakeisti spyruoklės įtempimo lygį, kad rėmas atitiktų paviršių, kuriuo keliaujate, ir dabartinį vaiko svorį.

   

  Viskas, ką reikia padaryti, tai sureguliuoti pakabą.


  Lankstūs priežiūros nereikalaujantys ratai

  Geliu užpildyti guminiai ratai yra idealūs tradicinių pripučiamų ratų įpėdiniai. Jie garantuoja panašaus lygio amortizaciją ir kartu yra atsparūs pradūrimams. Tai reiškia, kad ilga kelionė ar atostogų išvyka praeis be jokių nemalonių staigmenų.


  Greitas sulankstymas

  Gerai suprojektuota sulankstymo sistema leidžia akimirksniu pakeisti vežimėlio dydį iki patogaus lagamino matmenų.


  Pridedami automobilinės kėdutės adapteriai

  Su universaliais "Maxi-Cosi" adapteriais į "Everyday" rėmą lengvai pritvirtinsite populiariausių prekės ženklų automobilines kėdutes: "Maxi-Cosi", "Cybex", "BeSafe", "Avionaut".


  Pilnas komplektas

  "Kinderkraft Everyday" parduodamas su visu būtinų priedų komplektu. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, o jūsų vaikas bus sandariai apsaugotas nuo oro sąlygų.

  Specifikacija

  Svoris:

  9,9 kg

  Išskleisti matmenys:

  95 x 100 x 57 cm

  Matmenys sulankstyti:

  83 x 57 x 27 cm

  Maksimali sėdynės apkrova:

  15 kg

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija