Prekių katalogas

Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis vežimėlis 2in1 su galimybe 3in1 | Light Grey

 • Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis vežimėlis 2in1 su galimybe 3in1 | Light Grey

  Kodas: 13847
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  .

  Kinderkraft Everyday- daugiafunkcinis wózek 2in1 su galimybe 3in1

  Spalva / raštas: paukštis

  .

  "Kinderkraft Everyday" yra daugiafunkcinis wózekas, kuriuoólengva važiuoti tiek siaurais miesto šaligatviais, tiek sudėtingesnėmis neasfaltuotomis vietovėmis. Miesto ar bekelės transporto priemonė? Everyday išvengia šių nuolaidų. Plati amortizacijos sistema su reguliuojamu pakabos kietumu leis inovatyviam "Kinderkraft" gaminiui prisitaikyti prie bet kokios dangos. Visa tai vainikuoja lankstūs ratai su gelio užpildu, užtikrinančiu atsparumą pradūrimams. Galimybė tvirtinti sėdynę į priekį arba atgal ir galimybė tvirtinti automobilinę kėdutę ant rėmo paverčia Everyday pirmuoju ir paskutiniu vežimėliu, kurio prireiks jūsų vaikui.

  Į komplektą įeina:.
  • rėmas,
  • .
  • . nešiojamasis lopšys,
  • .
  • vežimėlio sėdynė,
  • kojų muliažas, skirtas vežimėliui ir sėdynei,
  • kojų muliažas.
  • . adapteriai "Maxi Cosi" automobilinei kėdutei,
  • .
  • . apsauga nuo lietaus,
  • .
  • . tinklelis nuo uodų,
  • .
  • puodelio laikiklis,
  • .

  Savybės

  .
  .
  .

  Erdvus vežimėlis su minkštu čiužiniu

  Juokingas nešiojamasis lopšys su minkštu čiužiniu užtikrins jūsų mažojo keleivio komfortą nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų. Dėl nuimamo vidinio sluoksnio valymas ir higiena tampa daug paprastesnė.

   

   

  Mielas nešiojamasis lopšys su minkštu čiužiniu.

  .

  Išplėsta vėdinimo sistema

  Panoraminis vežimėlio langas ir atidaromas sėdynės langas. Padės suteikti palengvėjimą karštomis dienomis. Tiesiog atsegkite užtrauktuką ir leiskite mažyliui pajusti raminantį vėjelį virš galvosó

  .
  .

  Saugus kūdikio nešiojimas nešioklėje

  .

  "Kinderkraft" nešiojamasis lopšys sukurtas atsižvelgiant į miegančio keleivio vežimą jame. Naudojant tinkamai sutvirtintus elementus, kelionė namo iš nešioklės bus ne tik patogi, bet ir kuo saugesnė.

   

   

  .

  Aukščiausio lygio apsauga nuo saulės

  .

  Dėl išskleidžiamo stogelio, pagaminto iš UPF50+ filtruojančios medžiagos, jūsų mažylis gaus raminantį pavėsį, kurisóapsaugos jo švelnią odąórankas nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

  .

  Impregnuoti audiniai

  Dėl impregnuotų audinių naudojimo, esant nedideliam lietaus kiekiui, nereikės dengti plėvelės nuo lietaus. Hidrofobinis audinys taip pat reiškia lengvesnį bet kokių nešvarumų pašalinimą.

   

  .

  Iš priekio arba iš nugaros

  Konvertuojama sėdynė sukuria daugybę naujų galimybių, kurių nėra klasikiniame vežimėlyjeów. Vaiką pasodinus priekyje priešais tėvus, sukuriamos idealios sąlygos dar glaudesniam bendravimui. Naudojant "Kinderkraft Everyday wóz" užtenka vos kelių sekundžių, kad nemalonus vėjas, pučiantis tiesiai vaikui į veidą, pradėtų pūsti į sėdynės atlošą.

  .

  Išplėstinis sėdynės reguliavimas

  Dėl begalinio reguliavimo visada galėsite pritaikyti "Everyday" sėdynę pagal dabartinius vaiko poreikius. Nepriklausomas pakėlimo reguliavimas reiškia dar daugiau konfigūracijų. Sureguliavę sėdynę į póatsilenkimo padėtį, sukursite tobulą miego aplinką.

  Puikiai tinka tėvams

  Reguliuojamas rankenos ilgis - tai sprendimas, už kurį jūsų rankos ir nugara jums padėkos. Prie raitelio pritaikytas wózek reiškia nepaprastą komfortą ilgų pasivaikščiojimų metuów.

  .
  .
  .

  Lengvas manevringumas

  Dėl 360° kampu pasukamų priekinių ratų manevravimas ankštais miesto šaligatviais taps smagus ir lengvas. Važiuodami į priekį tolyn nuo kliūčiųód, galite užfiksuoti ratų pasukimą, kad "Everday" važiuotų dar užtikrinčiau ir patogiau.

  Pakabos standumo reguliavimas

  S "Everyday wózek" įveikti sudėtingą reljefą taps malonumu. Viskas dėl reguliuojamos pakabos. Vos vienu rankos judesiu galite pakeisti spyruoklės įtempimo lygį, kad rėmas atitiktų paviršių, kuriuo keliaujate, ir dabartinį vaiko svorį.

   

  Viskas, ką reikia padaryti, tai sureguliuoti pakabą.

  .

  Lankstūs priežiūros nereikalaujantys ratai

  .

  Geliu užpildyti guminiai ratai yra idealūs tradicinių pripučiamų ratų įpėdiniai. Jie garantuoja panašaus lygio amortizaciją ir kartu yra atsparūs pradūrimams. Tai reiškia, kad ilga kelionė ar atostogų išvyka praeis be jokių nemalonių staigmenų.

  .
  .

  Greitas sulankstymas

  Everyday sujungia daugiafunkcinio wózka privalumus su lengvo vežimėlioówka nešiojamumu. Gerai suprojektuota sulankstymo sistema leidžia akimirksniu pakeisti wózkos dydį iki patogaus lagaminoózkos matmenų.

  .

  Pridedami automobilinės kėdutės adapteriai

  .

  S universaliais "Maxi-Cosi" adapteriais į "Everyday" rėmą lengvai pritvirtinsite populiariausių prekės ženklų automobilines kėdutes: "Maxi-Cosi", "Cybex", "BeSafe", "Avionaut".

  .

  Pilnas komplektas

  "Kinderkraft Everyday" parduodamas su visu būtinų priedų komplektuów. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, o jūsų vaikas bus sandariai apsaugotas nuo oro sąlygų.

  . Specifikacija

  Svoris:

  9,9 kg

  Išskleisti matmenys:

  .

  95 x 100 x 57 cm

  Matmenys sulankstytas:

  Matmenys sulankstytas:

  83 x 57 x 27 cm

  Maksimali sėdynės apkrova:

  15 kg

  . Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija