Prekių katalogas

"Peg Perego Tatamia Follow Me" - kėdutė su supimo funkcija 0-15 kg | Fragola

 • "Peg Perego Tatamia Follow Me" - kėdutė su supimo funkcija 0-15 kg | Fragola

  Kodas: 4950
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  PegPerego
 • Peg Perego Tatamia Follow Me - maitinimo kėdutė su supimo funkcija

  Spalva/maršrutas: Fragola

  Tatamia Follow Me - maitinimo kėdutė, skirta vaikams nuo gimimo iki 3 metų.

  "Follow Me" versijoje patobulinta "Stop&Go" sistema ir papildomas nuolat fiksuojamas elementas kėdutėje, kad vaikas neišslystų.

  Lengva konstrukcija, valdoma viena ranka. Sėdynės atlošą galima reguliuoti 4 padėtimis, maksimalus atsilenkimas - 150°.

  Kėdutė turi unikalią supimo ir atsilenkimo funkciją, skirtą kūdikiams iki maždaug 6 mėnesių amžiaus. Vėliau ji tampa funkcionalia maitinimo kėdute.

  Į komplektaciją įeina:
  • kėdutė
  • minkštas sėdynės apmušalas
  • 2 padėklai
<.h2 class="product-descr-header">Galimybės

Lengvas aliuminio kėdės rėmas,

Kėdė pagaminta iš aliuminio, visa sveria apie 14 kg. Konstrukcija tvirta ir stabili, o dėl ratukų ją galima lengvai perkelti ar perkelti į kitą patalpą.

Stop& Go

Dėl "Stop& Go" sistemos nuolat įjungiami stabdžiai, neleidžiantys kėdei judėti savaime. Rėmo viršuje yra mechanizmas, kuris atlaisvina ratų užraktą ir leidžia patogiai judėti kėde ant ratukų jos nešiojant

Apmušalai

Apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės ekologiškos odos, todėl kėdę galima greitai ir lengvai išvalyti po valgio.

gultuko funkcija

Kūdikiams nuo gimimo iki maždaug 6 mėnesių kėdutė gali atlikti gultuko funkciją. Atlošas atlenkiamas daugiau nei 150º kampu, todėl jis yra gana saugus kūdikiams. Šį vaidmenį puikiai atlieka papildomas pagalvėlės įdėklas. (Įdėklą galima įsigyti atskirai. Žr. susijusius gaminius)

Sūpynės funkcija

Kai mechanizmas atrakintas, sėdynė veikia kaip sūpynės / supynės. Dėl šios funkcijos kėdė tampa daugiafunkcinė ir puikiai tinka bet kokiam vaidmeniui atlikti.

Didelis reguliavimo diapazonas

"Peg Perego Siesta" kėdė turi kelių pakopų sėdynės aukščio reguliavimo mechanizmą, todėl lengvai prisitaikys ir prie jūsų valgomojo stalo aukščio. Keturių pakopų sėdynės pasvirimo reguliavimas, leidžia rasti patogų ir vaiko raidai tinkamą kampą. Papildomas privalumas - keturiomis padėtimis reguliuojama kojų atrama.

5 taškų saugos diržai,

Saugumą kėdutėje "Tatamia" užtikrina 5 taškų reguliuojami saugos diržai. Papildomas tarpkojo elementas, stacionariai pritvirtintas prie sėdynės, neleidžia vaikui išslysti iš kėdutės.

Padėklas

Kėdutėje esantis padėklas yra erdvus ir lengvai išimamas valymui. Papildomas padėklo dangtelis papildomai apsaugo nuo nešvarumų ir jį galima plauti indaplovėje.

Frakcionuojami ratukai

Kėdutė "Siesta" turi 4 ratukus. Ratukai automatiškai užblokuojami, o šis užraktas atleidžiamas paspaudus rėmo viršuje esantį mygtuką.

Papildomi priedai

Kėdutei "Tatamia Follow Me" galima įsigyti žaislinį galvos apdangalą ir lietimui jautrų papildomą apmušalą. (Priedus galima įsigyti atskirai. Žr. susijusius gaminius)

Specifikacija

Svoris:

14 kg

Išskleistos kėdės matmenys:

Kėdė išskleista:

(plotis x aukštis x gylis)

59 x 107 x 78 cm

Išskleistos kėdės matmenys:

(plotis x aukštis x gylis)

59 x 94,5 x 35 cm

Vaiko svoris:

max. 15 kg

Video

 • Alternatyvios prekės