Prekių katalogas

"Peg Perego Tatamia Follow Me" - kėdutė su supimo funkcija 0-15 kg | Latte

 • "Peg Perego Tatamia Follow Me" - kėdutė su supimo funkcija 0-15 kg | Latte

  Kodas: 2194
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  PegPerego

 • Peg Perego Tatamia Follow Me - maitinimo kėdutė su supimo funkcija

  "Peg Perego Tatamia Follow Me" maitinimo kėdutė yra daugiafunkcinis gaminys - nuo gimimo iki maždaug 6 mėnesių amžiaus ją galima naudoti kaip gultuką su supimo funkcija, vėliau ji transformuojasi į aukštos kokybės naujovišką maitinimo kėdutę. Taip naujagimiui suteikiama saugi vieta pailsėti ir pažaisti, o pradėjus plėsti mitybos racioną turite paruoštą maitinimo kėdutę.

  "Tatamia Follow Me" yra sertifikuota pagal EN 14988:2017, todėl galime būti tikri, kad mažylio saugumas buvo laikomas pagrindiniu prioritetu. Kėdutėje patobulinta Stop&Go sistema, kuri, atlikus modifikacijas, visiškai neleidžia kėdutei savarankiškai judėti. Taip pat modifikuotas padėklas, kuris dabar turi papildomą elementą, apsaugantį vaiką nuo išslydimo iš kėdutės.

  Kėdutė turi dvigubą nuimamą padėklą, kurį galima plauti rankomis arba indaplovėje. Jos sėdynę galima reguliuoti 4 pakopomis, o atramą kojoms galima reguliuoti 3 lygiais. Tai leidžia pritaikyti "Peg Perego" maitinimo kėdutę prie jūsų vaiko poreikių, todėl ji taps patogia ir saugia vieta.

   

  Į komplektą įeina:
  • Kėdutė
  • Minkštas sėdynės apmušalas
  • 2 padėklai

   

  Savybės

  Sūpynės režimas

  "Peg Perego Tatamia Follow Me" galima naudoti nuo pirmųjų gyvenimo dienų, gulimosios kėdutės su sūpynėmis režimu. Kai jūsų mažyliui sueis 6 mėnesiai, paversite gultuką maitinimo kėde. Taip gausite du gaminius vienoje kompaktiškoje sulankstomoje konstrukcijoje.


  Saugi sėdynė

  Sėdynėsukurta taip, kad jūsų mažylis visada būtų saugus. Penkių taškų diržai ir plastikinė atrama - tai savybės, užtikrinančios, kad kėdutėje sėdintis vaikas būtų tvirtai pritvirtintas ir neišslystų iš kėdutės.

   

   


  Apmušalai

  Kėdės apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės organinės odos, todėl kėdę galima greitai ir lengvai išvalyti po valgio.


  Reguliuojamas keliais diapazonais

  "Peg Perego Tatamia Follow Me" maitinimo kėdutė "Peg Perego" reguliuojasi keliais diapazonais. Galime keisti sėdynės aukštį, sėdynės padėtį (4 pakopomis) ir atramos padėtį (3 padėtimis). Tai leidžia lengvai pritaikyti kėdutę prie stalo ir pritaikyti "Tatamia Follow Me" pagal vaiko poreikius.


  Padėklas

  "Peg Perego Tatamia Follow Me" maitinimo kėdutės padėklas turi padėkliuką, kurį labai lengva valyti. Jį galime plauti rankomis arba nuimti ir plauti indaplovėje. Kėdutės padėklas yra tarsi stalviršis jūsų mažyliui, nuo kurio jis gali pažinti pirmuosius skonius. Padėklas didelis, šone yra atskira vieta buteliukui, puodeliui ar gertuvei

  .

  Patobulinta "Stop&Go" sistema

  "Peg Perego Tatamia Follow Me" vežimėlyje "Peg Perego" patobulinta stabdžių Stop&Go sistema, kuri visiškai užkerta kelią ratų judėjimui. Taip užtikrinama, kad kėdutė nejudės savaime. Stabdys yra lengvai pasiekiamas ir patogus naudoti.


  Kompaktiškas sulankstymas

  Dėl paprasto sulankstymo ir kompaktiško dydžio kėdę lengva laikyti. Laukdami svečių ne visada norime, kad maitinimo kėdė būtų pirmas dalykas, kurį jie pamatytų. Kompaktiškas "Peg Perego Tatamia Follow Me" kėdutės sulankstymas leidžia lengvai sukurti tvarką.

  Apmušalai

  Kėdę taip pat galima įsigyti su Wonder apmušalu, kuris turi daug privalumų - jis daug pralaidesnis orui, lengvai valomas, minkštas liesti. Kėdė "Tatamia Follow Me" su "Wonder" apmušalu yra labai stilinga.


  Užfiksuojami ratukai

  "Tatamia Follow Me" kėdė turi 4 ratukus. Ratai automatiškai užrakinami, o šis užraktas atleidžiamas paspaudus mygtuką, esantį viršutinėje rėmo dalyje.


  Specifikacija

  Svoris:

  14 kg

  Išskleistos kėdės matmenys:

  59 x 107 x 78 cm

  Sulankstytos kėdės matmenys (plotis x aukštis x gylis):

  59 x 94,5 x 35 cm

  Vaiko svoris:

  max. 15 kg

   

  Vaizdo įrašas

  <
  .

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija