Prekių katalogas

THULE Chariot Cross 2 - dviračio priekaba "2-in-1" | Majolika Blue

 • THULE Chariot Cross 2 - dviračio priekaba "2-in-1" | Majolika Blue

  Kodas: 12854
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  "Thule Chariot Cross 2" - dviračio priekaba "2in1", skirta vienam arba dviem vaikams

  "Thule Chariot Cross 2" - dviračių priekaba vienam arba dviem vaikams, kuri bus puikus sprendimas šeimoms, mėgstančioms veiklą lauke. Priekaba yra daugiafunkcinė, ją taip pat galima naudoti kaip vežimėlį dviem vaikams arba, įsigijus papildomus komplektus, kaip bėgimo ar bėgimo su slidėmis vežimėlį. Jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta gaišti laiko nieko neveikdami ir nori maksimaliai išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką, "Thule Chariot Cross" leis suderinti savo aistras ir tėvystę.

  Reguliuojamas atlošas, rankenos aukštis ir pakaba - tai funkcijos, kurių dažnai nerasite pilno dydžio vežimėliuose, tačiau Thule Chariot Cross 2 rasite visa tai - ir kartu galėsite pritaikyti vežimėlį savo mėgstamai veiklai, turėdami šalia savęs patikrintą sprendimą, kuriame jūsų vaikas galės jaustis patogiai ir saugiai. Net ir intensyviausių treniruočių metu.

  Į komplektaciją įeina:
  • Thule Chariot Cross 2;
  • Dviračio tvirtinimo rinkinys;
  • Vairavimo rinkinys.

   

  Savybės

  Kartu su priekaba gausite rinkinį, skirtą priekabai pritvirtinti prie dviračio, kad galėtumėte leistis į ilgas dviračių keliones. Priekaba "Chariot Cross" taip pat tarnaus kaip vaikiškas vežimėlis, kurio važiavimo komfortas viršija aukščiausius standartus. Siūlomas modelis teikia naudą, leidžia kartu mėgautis draugija gamtos apsuptyje ir aktyviai rodyti vaikui pasaulį.

  Lengvai vairuojama

  Reguliuojama pakaba leidžia maksimaliai pritaikyti priekabą prie kelio sąlygų. Kartu su dideliais ratais nereikia jaudintis dėl jokių nepatogumų, susijusių su priekabos vairavimu. Nesvarbu, ar tai būtų dviračio priekaba, ar vaikiškas vežimėlis, galime tikėtis aukščiausio lygio komforto.

  Komfortas ir saugumas

  "Thule" yra švedų prekės ženklas, žinomas dėl aukštų saugumo ir komforto standartų. Vežimėlio sėdynėje įrengti 5 taškų saugos diržai, kurie yra sukurti taip, kad prilaikytų jūsų vaiko kūną kiekvienos kelionės metu. Sėdynės turi paminkštinimą, kad niekas neprarastų komforto.

  Apšvietimo funkcijos

  "Chariot Cross 2" turi galinį žibintą, kuris pagerina matomumą sutemus. Jei mėgstate nesibaigiančias keliones pėsčiomis ir dviračiu, galite mėgautis šia veikla neabejodami, kad pasieksite kelionės tikslą prieš saulei nusileidžiant ir sutemstant.

  Reguliuojamos ventiliacijos angos

  Angos leis kontroliuoti temperatūrą ir pritaikyti ją prie lauko sąlygų. Dėl jų jums nereikės nerimauti dėl šiluminio komforto - jūsų vaikas keliaus optimalioje temperatūroje, todėl nesušals ir neperkais.

  Viskam pasiruošęs vežimėlis

  Vežimėlio pavidalo "Chariot Cross" turi viską, ko ieško tėvai, - apžvalgos langelį transporto priemonės stoge, reguliuojamą vairo rankeną ir atlenkiamą atlošą. Reguliuojant atlošą iki pusiau gulimos padėties, kiekvienas mažylis gali būti patenkintas patogia padėtimi ir pakankamai vietos.

  "Thule VersaWing System" ir "Click n' Store" sistema

  "Click&Store" ir "Thule VersaWing" sistemos užtikrina, kad kiekvienas veiklos pakeitimas būtų greitas ir nereikalautų pastangų. Miesto vežimėlio ratai pasukami, kai naudojama kita gaminio funkcija - todėl jie netrukdo važiuojant dviračiu ir visada yra paruošti greitai transformuotis į vaikišką vežimėlį.

  Pasiimkite su savimi tai, ką norite

  Kai einame pasivaikščioti su vaiku, turime pasiruošti visus reikiamus priedus - o sąrašas gali būti tikrai ilgas. Thule Chariot Cross 2 dviračių priekaba neturi pirkinių krepšio, tačiau gali pasigirti patogia kišene, kurioje galima laikyti brangiausius atributus. Juos lengvai pasieksime ir būsime tikri, kad niekas iš turinio nebus pamesta kur nors pakeliui.

  Lengvas sulankstymas

  Produktą sulankstyti galima labai greitai - dėl to jį labai patogu transportuoti.

   

  Papildomos funkcijos

  Bėgiojimo rinkinys paverčia priekabą patogiu vežimėliu ir leidžia mažyliui lydėti jus kasdienių treniruočių metu. Bėgimo rinkinys yra priedas, kuris į komplektą neįeina.

   

  Specifikacija:

   

  Svoris:

  14,5 kg 

  Matmenys po sulankstymo:

  87 x 80 x 37,5 cm 

  Maksimali apkrova:

  45 kg 

  Plotis:

  80 cm 

  Aksesuarai

   
 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija