Prekių katalogas

THULE Chariot Cross 2 - dviračio priekaba "2-in-1" | Alaska

 • THULE Chariot Cross 2 - dviračio priekaba "2-in-1" | Alaska

  Kodas: 12855
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  Thule Chariot Cross 2 - dviračio priekaba 2in1 vienam arba dviem vaikams

  "Thule Chariot Cross 2" - tai dviračio priekaba vienam arba dviems vaikams, kuri bus puikus sprendimas šeimoms, mėgstančioms veiklą lauke. Tai universali priekaba, kurią taip pat galima naudoti kaip vežimėlį dviem vaikams arba, įsigijus papildomus komplektus, kaip bėgimo ar bėgimo su slidėmis priekabą. Jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta gaišti laiko nieko neveikdami ir nori maksimaliai išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką, "Thule Chariot Cross" leis suderinti savo aistras ir tėvystę.

  Reguliuojamas atlošas, rankenos aukštis ir pakaba - tai funkcijos, kurių ne dažnai rasite pilno dydžio vežimėliuose, tačiau "Thule Chariot Cross 2" visa tai turi - galėsite pritaikyti vežimėlį savo pageidaujamai veiklai, o šalia savęs turėsite patikrintą sprendimą, kuriame jūsų vaikas galės jaustis patogiai ir saugiai. Net ir intensyviausių treniruočių metu.

   

  Į komplektą įeina:
  • Thule Chariot Cross 2;
  • Dviračio prikabinimo įtaiso rinkinys;
  • "Thule Chariot Cross 2" rinkinys;
  • Vežimėlio komplektas;

  Savybės

  Šeimos kelionė dviračiu?

  Kodėl gi ne? Kartu su priekaba gausite rinkinį, skirtą priekabai pritvirtinti prie dviračio, kad galėtumėte leistis į ilgas dviračių keliones. Priekabą "Chariot Cross" taip pat galima naudoti kaip vaikišką vežimėlį, o jos valdymo patogumas viršija aukščiausius standartus. Šis modelis siūlo visus vežimėlio privalumus, todėl galėsite mėgautis gamtos draugija ir aktyviai rodyti vaikui pasaulį.


  Lengvas vairavimas

  Reguliuojama pakaba leidžia maksimaliai pritaikyti priekabą prie kelio sąlygų. Kartu su dideliais ratais nereikia jaudintis dėl jokių nepatogumų, susijusių su priekabos vairavimu. Ir kaip dviračio priekaba, ir kaip vežimėlis galite tikėtis aukščiausio lygio komforto.

  Komfortas ir saugumas

  "Thule" yra švedų prekės ženklas, žinomas dėl aukštų saugumo ir komforto standartų. Vežimėlio sėdynėje įrengti 5 taškų saugos diržai, kurie sukurti taip, kad laikytų vaiko kūną kiekvienos kelionės metu. Sėdynės turi paminkštinimus, kad niekas neprarastų komforto.

   

  Apšvietimas

  "Chariot Cross 2" turi galinį žibintą, kuris pagerins jūsų matomumą sutemus. Jei mėgstate nesibaigiančias keliones pėsčiomis ir dviračiu, galite mėgautis šia veikla neabejodami, kad pasieksite kelionės tikslą dar nenusileidus saulei.

   

  Reguliuojamos ventiliacijos angos

  Ventiliacijos angos leis kontroliuoti temperatūrą ir reguliuoti ją pagal lauko sąlygas. Dėl jų jums nereikės nerimauti dėl šiluminio komforto - jūsų vaikas keliaus optimalioje temperatūroje, todėl nesušals ir neperkais.

  Ventiliacijos angos leis jums kontroliuoti temperatūrą.

   

  Vežimėlis pasiruošęs viskam

  "Chariot Cross" vežimėlyje yra viskas, ko ieško tėvai - apžvalgos langelis stogeyje, reguliuojama vairo rankena ir atlošiama nugarėlė. Reguliuojama atlošo padėtis, todėl kiekvienas mažylis gali įsitaisyti patogioje padėtyje ir turėti pakankamai erdvės.


  "Thule VersaWing" ir "Click n' Store" sistemos

  Sistemos Click&Store ir Thule VersaWing užtikrina, kad kiekvienas veiklos pakeitimas būtų greitas ir nesudėtingas.Vežimėlio ratai atlenkiami, kai naudojama kita gaminio funkcija - taigi jie netrukdo važiuojant dviračiu.

   

  Pasiimkite su savimi tai, ką norite

  Besiruošdami su vaiku pasivaikščioti, turime pasiruošti visus reikiamus priedus - o sąrašas gali būti tikrai ilgas. Dviračių priekaba "Thule Chariot Cross 2" neturi pirkinių krepšio, tačiau gali pasigirti patogia kišene daiktams laikyti. Galime lengvai juos pasiekti ir būti tikri, kad niekas nebus pamesta kur nors pakeliui.

   

  Lengvas sulankstymas

  Produktas susilanksto labai greitai - todėl jį labai patogu transportuoti.

   

  Papildomos funkcijos

  Bėgimas

  Bėgimo rinkinys paverčia priekabą patogiu vežimėliu, kad mažylis galėtų jus lydėti kasdienių treniruočių metu. Bėgimo komplektas yra priedas, kuris į komplektą neįeina.

  Bėgimas su slidėmis

  Bėgimo slidėmis rinkinys neleis jums sulėtinti tempo! Žiemos atostogos - tai aktyvios pramogos! Priedas pravers žiemos sporto mėgėjams (į rinkinį neįeina).

   

  Specifikacija

  Svoris:

  14,5 kg

  Sulankstyti matmenys:

  87 x 80 x 37,5 cm

  Maksimali apkrova:

  45 kg

  80 cm

   

  Palyginimas

   

  Sportas 2

  .

  Kryžius 2

  .

  Lite 2

  .

  Kabina 2

  Paskirtis: sportininkams ir jų vaikams aktyvų gyvenimo būdą gyvenančioms šeimoms kasdienei veiklai žmonėms, kurie kasdien vairuoja ir kuriems reikia daug vietos
  Keleivių skaičius: 2 . 2 2 2
  Mažiausias keleivių amžius: 1 mėnuo . 1 mėnuo 1 mėnuo 2 mėnesiai
  riekabos svoris: 15,9 kg . 14,5 kg 12,5 kg 15,9 kg
  Didžiausia apkrova: 45 kg 45 kg 45 kg 45 kg
  Sėdynės aukštis: 68 cm 68 cm 68 cm 70 cm
  Matmenys: 121 x 80 x 89-112 cm 121 x 80 x 89-112 cm 121 x 80 x 89-112 cm 110 x 80 x 95-110 cm
  Išmatavimai sulankstyti: 85,5 x 76 x 37,5 cm 85,5 x 76 x 37,5 cm 85,5 x 76 x 37,5 cm 110 x 76 x 46 cm
  Reguliuojamas atlošas: . ✓  X
  Amortizacijos reguliavimas: . ✓  X
  Diskiniai stabdžiai: galima įsigyti galima įsigyti galima įsigyti
  Užrakto rinkinio tvirtinimas galima įsigyti galima įsigyti galima įsigyti
  Sėdynės įdėklas: galima įsigyti galima įsigyti galima įsigyti
  Galimybė pritvirtinti hamaką: . ✓
  Amortizacija: . ✓
  5 pankroko juostos: . ✓

  Vaizdo įrašas

   

   

  Priedai

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija