Prekių katalogas

"Joie 360 i-Snug 2" - i-Size 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "i-Advance" baze | Lagoon

 • "Joie 360 i-Snug 2" - i-Size 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "i-Advance" baze | Lagoon

  Kodas: 18027
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  Joie i-Snug 2 - i-Size 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "i-Advance" baze

  "Joie i-Snug 2" automobilinė kėdutė - tai sprendimas, suteikiantis saugumą mažyliui ir komfortą tėvams. Naujoji kėdutės versija atitinka "i-Size" standartą, be to, jai buvo atlikti susidūrimo bandymai. Todėl esame užtikrinti, kad tai patikimas gaminys, kuriam suteiktas aukšto lygio funkcionalumas, suteikiantis tėvams daugybę kasdienio naudojimo galimybių. Mažas kėdutės svoris - 3,2 kg - prisideda prie patogumo, kuris praverčia tiek vežant kėdutę su vaiku namo, tiek perkeliant kėdutę nuo pagrindo ant vežimėlio rėmo.

  "i-Snug 2" turi integruotą saugos diržų sistemą, kurios aukštis reguliuojamas kartu su galvos atrama. Pats galvos atlošas yra paremtas Grow Together sistema, kuri rūpinasi kėduts dydžio reguliavimu pagal vaiko ūgį. Gultuko funkcija - tai papildoma funkcija, kuri suteiks atokvėpio akimirką neramiam vaikui. Gaminys tinka vaikams iki 75 cm, jis montuojamas nugara į važiuojamą pusę.

  "Joie i-Snug 2" kėdutė, sujungta su "i-Advance" pagrindu, yra "i-Venture" sistemos dalis - tai reiškia, kad "i-Venture" kėdutę galima pritvirtinti prie to paties pagrindo ir ji skirta naudoti vaikui nuo maždaug 1,5cm ūgio.

  Kėdutė taip pat suderinama su bazėmis; i-Base Encore, i-Base 2, i-Base lx 2, ClickFit R129.

  Į komplektą įeina:
  • "Joie i-Snug 2 360" kėdutė;
  • "Joie i-Advance" bazė.

   

  Savybės

  Sistemos "i-Venture" dalis

  "Joie i-Snug 2" kartu su baze i-Advance sudaro i-Venture sistemą. Tai reiškia, kad kai vaikas išauga iš nešioklės, kitas žingsnis - įsigyti i-Venture kėdutę. Pritvirtindami ją prie to paties pagrindo ir sutaupydami visais įmanomais aspektais.

  Apsauga nuo saulės

  Dėl "Joie i-Snug 2" kėdutėje esančio stogelio nuo saulės leis jūsų mažyliui apsisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.

  Galvos atrama "Tri-Protect" su "Intelli-Fit" putomis

  Galvos atramą sudaro trys sluoksniai, įskaitant vieną su "Intel-Fit" putomis. Jis ypač svarbus, nes yra minkštas ir pasižymi absorbuojančiomis savybėmis. Taigi jūsų mažylis gali tikėtis apsaugos susidūrimo atveju.

  "Augimo kartu" sistema

  Integruota saugos diržų ir galvos atramos sistema leidžia lengvai reguliuoti šių elementų aukštį pagal dabartinį vaiko ūgį. Kėdutės 3 taškų saugos diržai turi minkštas apsaugas, kurios nespaudžia vaiko kūno. Automobilinę kėdutę "i-Snug 2" patogu naudoti, daugumą su ja susijusių veiksmų galime atlikti viena ranka.

  Suderinamas su "Joie" pagrindais

  "i-Snug 2" yra suderinamas su "Joie" pagrindais. Pasirinkę jam "i-Base Encore" pagrindą, užtikriname, kad laikiklį būtų galima pasukti 90 laipsnių kampu. Be to, jis tinka prie pagrindų: i-Base 2, i-Base lx 2, ClickFit R129 (galima įsigyti atskirai). Montavimas nugara į važiuojamą pusę.

   

  Specifikacija

  Matmenys:

  44 x 66 x 57 cm

  Svoris:

  3.35 kg

  Vaiko ūgis:

  0-75 cm

  "i-Size" reikalavimai:

  Taip

  Montavimo kryptis:

  Į priešingą pusę

   

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija