Prekių katalogas

"Avionaut AeroFIX 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg| AF NL 06 Mint

 • "Avionaut AeroFIX 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg| AF NL 06 Mint

  Kodas: 17252
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Avionaut
 • Avionaut AeroFIX 2.0 - i-Size automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  Spalva / modelis: AF NL 06 Mint

  Naujai gimusiam kūdikiui daug nereikia - suteikdami jam visą savo meilę ir saugodami jį, jūs suteikiate jam viską, kas geriausia. Dėl šių dviejų sudedamųjų dalių, tarsi per stebuklą, laikui bėgant jis taps energingu kūdikiu, triukšmingu mažyliu, maištingu paaugliu ir galiausiai - atsakingu suaugusiuoju. Leisdami laiką su mažu vaiku, kad ir kokia veikla užsiimtume, niekada nepamirškime apie saugumą. Tas pats pasakytina ir apie keliones automobiliu: kai komplektuojame savo kraitelį, automobilyje įrengiame aiškiai apibrėžtą paskirtį turinčią vaikišką kėdutę. Tokia kėdutė turėtų būti ne tik saugumo garantija, bet ir komforto keliaujant automobiliu šaltinis. Avionaut yra lenkų prekės ženklas, kuris pasirūpins šiais dviem klausimais ir leis jums susitelkti į vairavimą - automobilinė kėdutė AeroFIX 2.0 su AGR sertifikatu yra vienas iš pasiūlymų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

  Avionaut AeroFIX 2.0 yra automobilinė kėdutė, skirta mažyliams, kurių svorio grupė 0-18 kg. Naujoji gerai žinomo "Avionaut AeroFIX" modelio versija išsiskiria ne tik nauju spalviniu variantu, bet ir tuo, kad joje naudojamos paminklinės putos ir įdiegta papildoma bamperio juosta, kurios skirtos mažojo keleivio saugumui padidinti.

  AeroFIX 2.0 yra RWF/FWF kėdutė, montuojama į galą ir į priekį, naudojant išmaniąjąIsofix IQ sistemą. Šis modelis atitinka i-Size standartą, todėl yra patvirtintas ECE R-129. reguliuojamas galvos atramos ir saugos diržų aukštis arba reguliuojamas sėdynės kampas - tai pagrindinės gaminio savybės, kurios auga kartu su jūsų vaiku ir užtikrina saugią jo padėtį, sumažina riziką, kad vaikui važiuojant nukris galva. Verta žinoti, kad "Avionaut AeroFIX 2.0" automobilinė kėdutė yra modulinės sistemos, sukurtos kartu su Avionaut Pixel Pro ir Isofix bazė (galima įsigyti atskirai).

  Į komplektą įeina:
  • Automobilio sėdynė.

  Galimybės

  Naujas komforto ir saugumo leidimas

  Kai girdime putplastį, tikriausiai daugumai mūsų kyla asociacijų su kažkuo švelniu, minkštu ir lanksčiu. Automobilinė kėdutė "Avionaut Aerofix 2.0" sukurta iš "Memory Foam" putų, kurios pasižymi aukšta kokybe ir atsparumu įvairiems išoriniams veiksniams. Tiesa ir tai, kad atminties putos puikiai absorbuoja smūgio jėgas, kurias susidūrimo metu patiria automobilyje keliaujantis vaikas. Galvos atloše naudojamos atminties putos apsaugos jūsų vaiko kaklą ir galvą, o minkšti apmušalai užtikrins, kad vaikui kelionės metu būtų patogu.

  Padidinta šoninė apsauga

  .Kėdutėje įrengta"Avionaut Lead" šoninė apsauga, kuri padidina vaiko saugumą susidūrimo atveju. Siūlomoje naujoje "AeroFIX 2.0" versijoje yra didelis bamperio strypas, kuris prisideda prie rūpinimosi mažylio saugumu.

  Tinka kaip pirštinė

  Avionaut AeroFIX 2.0 išsiskiria tiksliu prisitaikymu prie mažylio kūno sandaros - pažangi galvos atramos ir vidinių diržų reguliavimo funkcija kėdutėje leidžia tėvams sudaryti saugias važiavimo sąlygas visą gaminio naudojimo laikotarpį, t. y. pirmuosius 18 kg vaiko gyvenimo metus :) Kitas privalumas - galimybė keisti pasvirimo kampą, kuri padeda sumažinti vaiko galvos nusvirimo riziką vairuojant. AeroFIX 2.0 turiAGR sertifikatą, kurį jai suteikė Vokietijos asociacija, vadovaujanti akcijai "Už sveiką nugarą". Šis sertifikatas reiškia, kad kėdutė sukurta laikantis ergonomikos principų.

  Ventiliacijos kanalai

  Yra daugybė būdų, kaip užtikrinti, kad vaikui būtų patogu keliauti karštomis dienomis. "Avionaut AeroFIX 2.0" turi vėdinimo kanalus, kurie puikiai palaiko jūsų mažylį, užtikrindami, kad važiuojant jis galėtų mėgautis nenutrūkstamu oro srautu.

  5 taškų diržai

  5 taškų diržai užtikrina vaiko saugumą. Galima drąsiai teigti, kad jie netgi saugūs - jie sukurtisu minkštomis pagalvėlėmis, todėl neabejojame, kad jie tokie pat draugiški jūsų mažylio odai, kaip ir saugūs.

  Galinis ir priekinis tvirtinimas

  .Sėdynė montuojamapriešais į priekį, jei tai 0+ grupės vaikai, t. y. jei naudojate sėdynę kaip lygiavertę 0-13 kg svorio grupei. Ją taip pat galima montuoti atvirkštine kryptimi - į priekį. Be to, ji suderinama su atskirai parduodama IQ baze, kuri kartu su kėdute "Avionaut Pixel Pro" gali sudarytimodulinį komplektą. Montuojant ant bazės užtikrinamas didesnis komfortas - šis montavimo būdas sumažina montavimo klaidų riziką ir yra tiesiog daug patogesnis nei kaskart įtempti diržus, todėl verta ieškoti tokių sprendimų kaip "AeroFIX 2.0".

  Svarbu žinoti

  10 metų garantija ir keitimas po avarijos

  "Avionaut" prekės ženklas suteikia galimybę pratęsti visų sėdynių ir pagrindų garantinį laikotarpį. Jums tereikia užpildyti specialią formą gamintojo interneto svetainėje. Be to, jis suteikia galimybę pakeisti sėdynę po eismo įvykio - jei jūsų sėdynė pateko į eismo įvykį, galitekeisti sėdynę į naują tiesiogiai pas gamintoją. Visą reikiamą informaciją rasite oficialioje "Avionaut" prekės ženklo svetainėje.

  Specifikacija

  Montavimo kryptis

  RWF/FWF

  Montavimo būdas

  Isofix IQ pagrindas

  Normalus i dydžio

  Taip

  Taip

  Tinkamas vaikams, sveriantiems

  0-18 kg

  Svorio grupė

  I

  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija