Prekių katalogas

"BeSafe iZi Modular A X1 i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Anthracite Mesh

 • "BeSafe iZi Modular A X1 i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Anthracite Mesh

  Kodas: 17097
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  BeSafe
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  "BeSafe iZi Modular A X1 i-Size" automobilinė kėdutė 0-18 kg

  "iZi Modular A X1" yra nauja populiaraus ir labai mėgstamo modelio versija. Kėdutėje yra montavimo priešinga kryptimi funkcija, užtikrinanti aukščiausio lygio saugumą. Pagrindo rėmą, apsaugantį nuo pasukimo, galima paslinkti, todėl vaikui lieka daugiau vietos kojoms, o tai reiškia, kad vaikai iki maždaug 4 metų amžiaus (105 cm) gali važiuoti atbuline eiga.

  Kėdutės "iZi Modular A X1" konstrukcija turi specialias angas, užtikrinančias optimalų oro srautą. Tai labai svarbi savybė, neleidžianti vaikui perkaisti karštomis dienomis ir ilgose kelionėse.

  Produktas yra naujoviškos "BeSafe Modular" sistemos, suteikiančios galimybę naudoti vieną ISOFIX pagrindą dviem vaikiškoms kėdutėms, dalis. Sistema tinka vaikams nuo gimimo iki maždaug. 4 metų

  Į komplektaciją įeina:
  • kėdutė iZi Modular A X1 i-Size
  • nesisukantis rėmas
  • Pastaba! Šią sėdynę galima montuoti tik ant "BeSafe iZi Modular i-Size" pagrindo. Pagrindą galima įsigyti atskirai.

  Charakteristikos

  Novatoriška Active Retract Harness™ diržo įtempimo sistema 

  "BeSafe iZi Modular A X1" turi naujovišką diržo įtraukimo sistemą. Active Retract Harness™ - tai sistema, kuri automatiškai įtempia vaiko penkių taškų saugos diržus ir neleidžia jiems atsilaisvinti važiuojant. Kėdutėje įrengta pažangi vidinė diržų įtraukimo konstrukcija, kuri nuolat įtempia diržus. Jums tereikia patraukti diržus į viršų, kad jie gerai priglustų prie vaiko. Ir viskas.

  Galvos atrama su "Dynamic Force Absorber™" technologija

  "iZi Modular A X1 i-Size" turi naujovišką sprendimą, esantį kėdutės galvos atramoje. Jis optimaliai apsaugo pažeidžiamiausias vaiko kūno dalis. Ji pagaminta iš specialių medžiagų, o jos konstrukcija su skirtingomis elastingomis zonomis optimaliai amortizuoja šoninio smūgio metu atsirandančias jėgas.

  Integruotas galvos atramos ir diržų reguliavimas

  Sėdynėje yra 5 taškų saugos diržai su magnetais, kad būtų lengviau įsodinti vaiką į sėdynę. Galvos atrama yra integruota į diržus, todėl tuo pačiu metu galvos atramos ir diržų aukštį galite reguliuoti tiksliai pagal vaiko ūgį. Galvos atramos aukštis reguliuojamas 10 žingsnių.

  Ergonomiškos diržų pagalvėlės

  Pagalvėlės yra plonesnės ir turi papildomą įdubimą toje vietoje, kur yra vaiko pečiai. Tai suteikia daugiau laisvės ir komforto vaiko pečiams. Be to, "Ergo-Move™" pagalvėlės palengvina tėvams priėjimą prie diržų petnešų, kad galėtų patikrinti, ar jos nėra laisvos.

  "Two Fit" įdėklas

  "iZi Modular" įdėklas sukurtas iš dviejų dalių. Dėl to jis puikiai tinka augančiam vaikui, nes galite jį nuimti ir naudoti tik tą dalį, kuri atitinka jūsų vaiko poreikius. Be to, minkštas jo audinys užtikrina komfortą net ilgų kelionių metu.

  Sėdynės pasvirimo reguliavimas

  Sėdynė "iZi Modular A X1", kad puikiai tiktų jūsų vaikui, turi reguliuojamą sėdynės pasvirimą. Labai patogu, kad pasvirimo padėtį galima keisti jau tada, kai kėdutė sumontuota ant pagrindo.

  Apsauga nuo šoninio smūgio

  SIP+  tai apsaugos nuo šoninio smūgio sistema, kuri avarijos metu sugeria maždaug 20 % smūgio ir apsaugo vaiko kaklą bei galvą. Gamintojas "BeSafe" taip pat pasirūpino, kad perdangą būtų lengva uždėti (iš vienos ar kitos pusės, priklausomai nuo kėdutės padėties) ir ji būtų stabili tinkamame aukštyje.

  Tinkamo sumontavimo indikatoriai

  "BeSafe iZi Modular A X1" automobilinėje kėdutėje įrengti tinkamo sumontavimo indikatoriai. Vaizdiniai ir garsiniai indikatoriai signalizuoja, ar kėdutė tinkamai pritvirtinta.

  Isofix montavimas

  Šiam modeliui skirta bazė yra vienintelė "iZi Modular" automobilinės kėdutės montavimo galimybė. Bazę galima įsigyti atskirai. Dėl patogios "isofix" fiksavimo sistemos bazę žymiai lengviau sumontuoti automobilyje.

  Techniniai duomenys

  Svorio grupė:

  Atsukta galu: 61 - 105 cm / priekiu: 88 - 105 cm

  Vaizdo įršas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija