Prekių katalogas

BeSafe iZi Turn B i-Size 360° - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Peak Mesh

 • BeSafe iZi Turn B i-Size 360° - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Peak Mesh

  Kodas: 14728
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  BeSafe
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne

 • Besafe iZi Turn B - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė

  "BeSafe iZi Turn B i-Size" yra automobilinė kėdutė, skirta ilgalaikiam naudojimui nuo pat vaiko gimimo. Joje yra papildomas "Baby Shell" įdėklas, kuris leidžia saugiai ir patogiai vežti kūdikį. Įdėklas užtikrina padėtį, kuri pasiekiama tradicinėje 0-13 kg svorio grupės kėdutėje. 

  "BeSafe iZi Turn B taip pat turi tėvams patogią pasukimo funkciją. Įdėti ir prisegti vaiką į šią kėdutę itin paprasta ir nesukelia jokio krūvio prižiūrinčiojo nugarai.  Automobilinė kėdutė, kuri pagrįsta i-Size standartu - tai reiškia, kad pagrindinis vaidmuo tenka vaiko ūgiui, o ne svoriui. "iZi Turn B" turi viską, ką turi turėti automobilinė kėdutė; nuo saugos funkcijų iki komforto sistemų ir lengvo bei stabilaus montavimo.

  "iZi Turn B" yra nukreipta atgal, tačiau tėvai taip pat gali vežti vaiką, kai jis pasiekia reikiamą ūgį, priešinga kryptimi.  

  Savybės

  Pasukama kėdutė

  "BeSafe iZi Turn B i-Size" yra 360 laipsnių kampu besisukanti kėdutė. Pasukimo funkcija patogi sodinant vaiką į kėdutę, nereikia lankstytis ir įsitempti, kad sėkmingai prisegtumėte vaiką diržais. Be to, kai sustojate dėl to, kad vaikas neramus, galite pasukti kėdutę į save ir bandyti jį nuraminti neatkabindami diržų. 


  Kūdikio įdėklas

  "Baby Shell" įdėklas užtikrina puikią stuburo atramą. Jis suteikia vaikui tokią padėtį kaip standartinėje kūdikių kėdutėje. Įdėklas supa visą "iZi Turn B" kėdutę, todėl iš visų pusių užtikrinama maksimali apsauga. Vaikas kėdutėje prisegamas saugos diržais, todėl jo padėtis keliaujant yra stabili, o magnetinių diržų sistema Magnetic Belt Assistants™ reiškia, kad vaiką įkelti ir iškelti iš kėdutės nėra jokių problemų. Įdėklą "Baby Shell™" rekomenduojama naudoti, kol vaikas pasieks 87 cm ūgį.


  Naudingas "iZi" perkėlimas

  Žinote tą problemą, kai po ilgos kovos mažylis pagaliau užmigo, o jūs ką tik pasiekėte kelionės tikslą? Vaiko išėmimas iš automobilio kėdutės paprastai baigiasi tuo, kad jį pažadinate. iZi Transfer yra iZi Turn B, tai priedas, kuris leidžia švelniai ir saugiai išimti vaiką. Didelė tikimybė, kad jūsų vaikas ir toliau ramiai miegos šioje perkėlimo priemonėje. (iZi Transfer galima įsigyti atskirai)

  .

  Maksimalus pritaikymas

  Kėdutės pagrindo konstrukcijoje panaudota naujoviška technologija, kuri leidžia idealiai pritvirtinti beveik bet kokią automobilio kėdutę, be to, užtikrina, kad kėdutė būtų padėta tinkamoje horizontalioje padėtyje. Kėdutė iZi Turn B i-Size pasižymi 4 padėčių reguliavimu, užtikrinančiu optimalų komfortą jūsų vaikui.


  Saugus galvos atlošas

  Kėdutės galvos atramos buvo pagamintos iš skirtingo elastingumo medžiagų, kad prisitaikytų prie vaiko galvos ir atitinkamai reaguotų - lankstytųsi iš vidaus, o išorėje išliktų standžios. Be to, galvos atloše įrengtas energijos sugėriklis - dinaminis jėgos sugėriklis, kuris apsaugo jautrią vaiko galvos, kaklo ir pečių sritį.


  Galvos atramos ir diržų reguliavimas

  Galvos atramą galima reguliuoti 10 pakopų kartu su saugos diržais. Dėl to jis individualiai prisitaiko prie kiekvieno vaiko ir auga kartu su juo.

   

   


  Šoninės apsaugos

  Šoninės apsaugos SIP yra integruotos į kėdutės korpusą, o SIP+ turi prigludusią formą. Jos suteikia vaikui papildomą apsaugą šoninio susidūrimo atveju - apsaugos užtikrina, kad susidūrimo metu susidariusią jėgą absorbuotų kėdutės karkasas, todėl sumažėja rimtų sužalojimų rizika.

   

   


  Magnetinių diržų pagalbininkai

  Magnetų sistema užtikrina, kad diržai nesusipainiotų atliekant vaiko prisegimo veiksmą. Šie diržai taupo laiką ir nervus.


  Surinkimas

  "BeSafe iZi Turn B i-Size" montuojama labai lengvai naudojant "Isofix" sistemą. Dėl ant "Isofix" pagrindo esančių montavimo indikatorių montavimas yra labai paprastas. Papildoma atrama padidina kėdutės stabilumą ir suteikia puikų atramos tašką.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  15 kg

  Kėdutės matmenys (galvos atrama žemiausioje padėtyje):

  44 x 73 x 50 cm

  Montavimas:

  Į priekį arba atgal / ISOFIX pagrindas

  Standartinis dydis:

  Taip

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija