Prekių katalogas

Joie Stages - reguliuojama automobilinė kėdutė 0-25 kg | Coal

 • Joie Stages - reguliuojama automobilinė kėdutė 0-25 kg | Coal

  Kodas: 5569
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  "Joie Stages" - 0-25 kg automobilinė kėdutė

  "Joie Stages" - tai automobilinė kėdutė, kurią galima pasukti tiek veidu tiek nugara į važiuojamą pusę, skirta vaikams nuo gimimo iki 25 kg svorio - toks svorio intervalas reiškia, kad kėdutę galima naudoti iki 7 metų, o kėdutė tinka net trims amžiaus grupėms.

  Ji sukurta taip, kad kuo geriau apsaugotų jūsų vaiką - šios kėdutės šonines sieneles yra sutvirtintos. Sumažinimo įdėklas prisitaiko prie vaiko, kad būtų patogus ir optimaliai apsaugotas.

  Į priekį atsuktos kėdutės montavimo galimybė, skirta 9-25 kg svorio grupei.

  Savybės

  .

  3in1

  "Joie Stages" tinka net trims amžiaus grupėms, todėl tai yra kėdutė "3 in 1". Dėl sumažinimo įdėklo, kuris puikiai tinka jūsų vaikui, kėdutė bus patogi ir saugi kūdikiams. Dėl "Stages" konstrukcijos kėdutę galima naudoti atsukta nugara į važiavimo kryptį iki 18 kg (maždaug 4 metų amžiaus) ir priešinga kryptimi nuo 9 iki 25 kg (maždaug 7 metų amžiaus). "Joie Stages" auga kartu su jūsų vaiku!


  Sustiprinta šoninių sienelių konstrukcija

  Šoninės sienelės sustiprintos, kad važiuojant būtų dar labiau apsaugotas vaiko kaklas ir galva. Stages taip pat turi sustiprintą plieninį karkasą, kuris suprojektuotas taip, kad užtikrintų aukščiausio lygio apsaugą. Šoninio smūgio apsaugos sustiprinimai papildomai apsaugo vaiko galvą, kūną ir klubus.

  .

  Reguliuojamas galvos atlošas ir dirželiai

  Penkių padėčių reguliuojamo aukščio galvos atrama integruota į 5 taškų saugos diržus, kurie palaiko "Grow Together" sistemą. Saugos diržų užvalkalai yra minkšti ir užtikrina mažylių komfortą, apsaugodami jų trapų kūnelį nuo nepatogių diržų. Be to, "Stages" turi saugos diržų laikymo skyrių, todėl sukuriamas praktiškas sprendimas.

  .

  Kvėpuojančios medžiagos

  Stages buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kurios užtikrina tinkamą oro srautą. Oro cirkuliaciją taip pat užtikrina šoninėje kėdutės dalyje įmontuota vėdinimo sistema. Visa tai užtikrina, kad jūsų mažylis galėtų mėgautis patogia kelione.

  .

  Praktiška kišenė

  Šoninėje dalyje esanti kišenė yra praktiškas priedas, kuris suteiks papildomos vietos buteliui, užkandžiams ar kitiems daiktams, kad kelionė būtų malonesnė.

   

  .

  Nesudėtingas montavimas

  Tik teisingai sumontuota automobilinė kėdutė gali būti veiksminga - su "Stages" dėl to nerimauti nereikia! Lengvam kėdutės montavimui įtakos turi įmontuotas saugos diržų užraktas ir aiškūs instrukcijų lipdukai. Todėl montavimas yra trivialus ir nesudėtingas!


  Specifikacija

  Svoris:

  8,86 kg

  Matmenys:

  54,5 x 48 x 76 cm

  Svorio grupė:

  0+/1/2

  Vaiko svoris:

  iki 25 kg

  Montavimo galimybės:

  RWF 0-18 kg

  VSV 9-25 kg

  Sertifikuota:

  ECE. R44/04.

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija